Esileht Tööelu, raha ja seadused. Zensus – palun abi – kontrolliks üle?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Zensus – palun abi – kontrolliks üle?

Postitas:

Zensus: palun sinu abi.

Minu tulu eelmine aasta 3460,52
kinnipeetud tulumaks 635,99
Eluasemelaenu intress 1694,61 ( intressi osakaal 1660,72, ei tea millist summat peab seal arvutuses kasutama).

Rohkem andmeid deklaratsioonis ei olnud.
Kas pean riigile miskit juurde maksma. Tööl ei käinud, olin töötu, kodune lapsega.

ete tänades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:17; 08.02 14:50; 08.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult 1 laps või rohkem?
koolituskulusid on?
Abielus ja teed ühisdeklari? Siis mehe andmed ka.
Või teed eraldi, pole abielus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõik nii hirmsasti tahaks juurde maksta? Mille arvelt küll?

Saad tagasi 628 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tulu= vanemahüvitis. Sain kolm kuud vanemahüvitist veel ja siis olin töötu.

Lapsi on 1. Abielus ei ole, teeksin eraldi mehest deklaratsiooni. Pensionisambasse ei ole maksnud.

Zensus, kas tõesti nii palju?Olen arvestanud, et pole tulu saanud, seega ei saa eriti juurde midagi.
Mäletan et üks aasta ämm oli töötu ja käis mõned kuud tööl ning pidi riigile maksma, sellest ka arvasin, et mul tuleb see aasta maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:17; 08.02 14:50; 08.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus kuudel sul endal tulumaksuvaba summa kasutamata, seega osa tagastust nende kuude arvelt.

Ülejäänud laenuintresside tulumaks.

Selline jutt et \”ämm oli töötu ja käis vaid mõne kuu tööl ja seepärast pidi maksma\” ei saa kuidagi tõele vastata.

Juurde maksma peab juhul, kui näiteks on tulumaksuvabalt makstud välja rohkem kui peaks ehk siis tulumaksu vähem kinni peetud – see võib juhtuda näiteks mitme töökoha puhul või kui lisaks töötasule saadakse ka muud tulu (nt vanemahüvitis vms). Juurde võib olla vajalik maksta ka juhul, kui on deklareerida üüritulu, tulu kinnisvara müügist, ettevõtlustulu vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud Sulle!

Ämm tookord ei saanud kusagilt muud tulu aga tal tööandja läks pankrotti ja seal oli mingi segadus ning tal oli kergem ära maksta summa riigile kui tööandjaga vaielda.Ju siis oli seal raamatupidaja mingite summadega eksinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:17; 08.02 14:50; 08.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Zensus – palun abi – kontrolliks üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.