Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Zinzino kohvi sekt.

Postitas:
Kägu

Turule tulnud mingi uus sekt, kes pakub mingit tableti kohvi. Masinad on ulme kallid ja samuti need tabletid. Mul üks juhututtav pakkus ja ütles, et see kohv, mis poes müüakse ei kõlba kuhugile. Ehk siis kui ma seda ei osta siis mürgitan ennast jne. Mida juttu!Ma ei saa aru miks need pähemäärijad peavad kohe kõik muu halvaks ja sodiks nimetama, kui nende kaupa ei taha osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Zinzino kohvi sekt.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Turule tulnud mingi uus sekt, kes pakub mingit tableti kohvi. Masinad on ulme kallid ja samuti need tabletid. Mul üks juhututtav pakkus ja ütles, et see kohv, mis poes müüakse ei kõlba kuhugile. Ehk siis kui ma seda ei osta siis mürgitan ennast jne. Mida juttu!Ma ei saa aru miks need pähemäärijad peavad kohe kõik muu halvaks ja sodiks nimetama, kui nende kaupa ei taha osta?[/tsitaat]

ma kuulan huviga neid uue ja parema pakkujaid, aga kui täpsemalt kysida kuidas just asi peaks möjuma v töötama siis kahjuks nad enam midagi möistlikku kosta ei oska. konkreetselt selle brändi kohta vöib head öelda seda, et nende toodang on fair trade margistatud ja tänu sellele loodusesöbralikum ja kasvatajasöbralikum. aga kui neil on suhtumine, et laidame teiste toodangut, siis see jälle ei ole kena neist ja vist ei oleks huvitatud taolisest asjast. pealegi ei meeldi mulle sellised vidinad mis on piiratud kastuamisega, et selle masinaga saad teha ainult selle firma kohvi. tahan vaheldust ja ei viitsi osta asja millest mingi aja jooksul kindlasti ära tydinen. siin maal on palju taolisi pakkujaid ja nii ongi poes, et väga suur valik maitsestatud kohvisid ja teesid, aga erinevate firmade omad ja mis mul peab siis kodus olema neli erinevat masinat kui tahan neid erinevaid sorte proovida? pähh

0
0
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Olen selle firma klient ja ausalt – teised kohvid ei kõlba pärast selle joomist mitte kusagile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Piibuga naine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen selle firma klient ja ausalt – teised kohvid ei kõlba pärast selle joomist mitte kusagile.
[/tsitaat]

Sa oled lihtsalt kergelt sõltuvusse langev ja selline suhtumine on võrreldav narkomaaniaga,suitsetajatega,alkohoolikutega,seksisõltlastega jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Piibuga naine

[tsitaat] [small]Piibuga naine kirjutas:[/small]

Sa oled lihtsalt kergelt sõltuvusse langev ja selline suhtumine on võrreldav narkomaaniaga,suitsetajatega,alkohoolikutega,seksisõltlastega jne.[/tsitaat]
Sina ära analüüsi, vaid mine ja vaata, kas köök on korras, sääred raseeritud ja laps kammitud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina ära analüüsi, vaid mine ja vaata, kas köök on korras, sääred raseeritud ja laps kammitud.[/tsitaat]

Sina mine võta on järjekordne tass sõltuvuskohvi ja rohud ka sinna juurde.Paistab,et hakkad juba endast välja minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen selle firma klient ja ausalt – teised kohvid ei kõlba pärast selle joomist mitte kusagile.
[/tsitaat]

siinkohal on piibuga naisel õigus. tegemist on väga hea kohviga. Ma ise küll nendekohvi igapäevaselt ei joo, aga olen korduvalt proovinud. aga tõsi ta on, et masin kõlbab siis ainult ühe firma toodete tarbimiseks ja see vägagi takistav asjaolu ostmise juures.

0
0
Please wait...

Postitas:
antimode

[/tsitaat]

Palju ühe tassi hind ka tuleb ? Mina olen ka väikestviisi kohvisõltlane, kuid minu sissetuleku juures paneb juba tavalise kohvipaki 4¤+ hind kukalt kratsima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Sina mine võta on järjekordne tass sõltuvuskohvi ja rohud ka sinna juurde.Paistab,et hakkad juba endast välja minema.[/tsitaat]
Masendav inimene oled.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]

Palju ühe tassi hind ka tuleb ? Mina olen ka väikestviisi kohvisõltlane, kuid minu sissetuleku juures paneb juba tavalise kohvipaki 4¤+ hind kukalt kratsima.[/tsitaat]

Masin ise maksab keskmiselt 500- ja üks tablet oleneb tellimuse suurusest umbes 0.40 pluss igakuine kohaletoomine 6-. Kallis lõbu 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli meil kodus mõnda aega see masin prooviks. Tõesti meeldis, väga hea kohv. Kui üksi elaks, ostaksin. Pere peale läheks see kohv ikka mega kalliks.
Kusjuures müüja ei määrinud masinat pähe ega halvustanud teisi masinaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea kohvi kvaliteet sõltub lisaks heale oale ja röstimisele sellest, MILLAL UBA RÖSTITI. Meie maanurgas väga värskelt röstitud uba on keeruline saada, sest juba selle siia laevatamine võtab vähemalt paar kuuda aega. Ajaga aga kohvi maitse ja aroom kannatab (loe: kohv lahtub).
Valmisjahvatatud ja pakendatud tabletid kindlasti kuigi värsked olla ei saa, aga ei usu ka, et see just kehv kohv oleks. Portsukaupa õhukindlalt suletud. Tubli keskmine kindlasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
immunis

Aga mul on Boschi Tassimo kapselkohvimasin. Valmib ikka väga hea kohvi. Masin oli ca. 140¤ ja tassihind tuleb kuskil 30 senti, kui eurodeks ümber arvutada. Pole mehega just suured kohvijoojad, kuid hea on kasvõi külalistele pakkuda lattet, cappucinot jms. Ise joome ikka ka nädalas mõlemad paar tassitäit, seega mingit meeletult rahakulu pole kapslite peale olnud. Kui mõlemad jooks päevas mitu tassi nagu paljud, siis oleks jah üsna kulukas see lõbu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen hoopis sellest sektist, kus kõige parem on kõike ise ja kõige loomulikumal teel teha. Mul tavaline filtrikohvimasin kombineeritult espressomasinaga (2 tk kõrvuti ühe masinana) ja just sellise riistapuuga valmistan kõige meelsamini kohvi nii kuidas parasjagu tuju on, kas siis tavalist kohvi või espressot/cappuccinot. Tegelikult meeldib ka vene aja \”mulksutaja\” kohvikannuna. Lisaks on mul olemas ka see väike kannuke, millega itaalia mammid tänapäevani pliidil espressot keedavad. Pole küll vajadust seda kasutada, aga kui elekter peaks ära minema, siis espressota ma ei jääks. Minu isiklik arvamus on, et just selline vanal viisil valmistatud kohv on parim!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

keegi ise ka ube röstib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Turule tulnud mingi uus sekt, kes pakub mingit tableti kohvi. Masinad on ulme kallid ja samuti need tabletid. Mul üks juhututtav pakkus ja ütles, et see kohv, mis poes müüakse ei kõlba kuhugile. Ehk siis kui ma seda ei osta siis mürgitan ennast jne. Mida juttu!Ma ei saa aru miks need pähemäärijad peavad kohe kõik muu halvaks ja sodiks nimetama, kui nende kaupa ei taha osta?[/tsitaat]

masinad ulme kallid? 149 euri maksab masin! Tabletid Zinzinos puuduvad, on ainult padjad, tabletid on teisel firmal. Olles selle firma klient siis tõesti ei taha enam teisi kohvisi. Ja ei ole kallis kohvi. Paar korralikku tassi kohvi saan ma küll endale igapäevaselt lubada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

masinad ulme kallid? 149 euri maksab masin! Tabletid Zinzinos puuduvad, on ainult padjad, tabletid on teisel firmal. Olles selle firma klient siis tõesti ei taha enam teisi kohvisi. Ja ei ole kallis kohvi. Paar korralikku tassi kohvi saan ma küll endale igapäevaselt lubada.[/tsitaat]

No ma ei saa aru, mis imekohvist te räägite. Olen ka selle kohvi ära proovinud ja hea, normaalse maitsega kohv on tõesti, aga et ta oleks nüüd parem heast Lavazza oast, mis tehtud tavalise espressomasinaga, siis iga kell eelistan viimast! Pealegi on oakohvi eelis see, et saan osta erinevaid ubasid suvalisel ajal.Kui kohv otsas, lähen pooid ja lihtsalt ostan uue paku ube, ei pea mingeid padjakesi tellima, mis sobivad vaid ühte masinasse ja pealegi maksavad ulmehinda. Mõned on ikka väga ajupestud siin, nagu näha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei saa aru, mis imekohvist te räägite. Olen ka selle kohvi ära proovinud ja hea, normaalse maitsega kohv on tõesti, aga et ta oleks nüüd parem heast Lavazza oast, mis tehtud tavalise espressomasinaga, siis iga kell eelistan viimast! Pealegi on oakohvi eelis see, et saan osta erinevaid ubasid suvalisel ajal.Kui kohv otsas, lähen pooid ja lihtsalt ostan uue paku ube, ei pea mingeid padjakesi tellima, mis sobivad vaid ühte masinasse ja pealegi maksavad ulmehinda. Mõned on ikka väga ajupestud siin, nagu näha.[/tsitaat]

no aga joo siis tavalist kohvi, keegi ei sunni ju. see et mulle maitseb zinzino, ei tähenda et ajupestud.

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

Sina ära analüüsi, vaid mine ja vaata, kas köök on korras, sääred raseeritud ja laps kammitud.[/tsitaat]
Tegelikult pole sul õigust mitte ühelegi perekoolikale analüüsimist keelata. Vestluskaaslase tasalülitamist jämedate isiklike märkustega peetakse vaidluses ka väga halva maitse tunnuseks.
Argumentide puudumist see igatahes ei kompenseeri.

Ma ei usu ühtegi imejooki, aga mind ei huvita, kas teised seda kasutavad või mitte. Seni, kuni mind agiteerima ei tulda. Vaba maa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

masinad ulme kallid? 149 euri maksab masin! Tabletid Zinzinos puuduvad, on ainult padjad, tabletid on teisel firmal. Olles selle firma klient siis tõesti ei taha enam teisi kohvisi. Ja ei ole kallis kohvi. Paar korralikku tassi kohvi saan ma küll endale igapäevaselt lubada.[/tsitaat]

Viska mõni link või kontakt, kust neid Zinzino masinaid 149 ¤ eest saab. Tähtis on muidugo ka see, et tassi hind üle 0.50 ¤ ei oleks. Muidu on järsku nii, et masina saad küll ainult natuke kallimalt kui Paulig Cupsolo, aga hiljem jood koguaeg \”rahamaitse\” suus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Rombouts kirjutas:[/small]
[tsitaat]Zinzino küsib hinda, mis on Belgias-Hollandis-Luxemburgis küsitust kohvikapslite osas ca 2 korda kõrgem ja seadmete osas ligi 3 korda kõrgem. Ka ei kaasne mainitud maades antud firma toodete ostmisel perioodiks siduvaid lepinguid. Hinnainfo leiab googeldamisega.
Rombouts esindaja Belgias aga konstanteeris fakti, et siinsel turul võib ametlikult toimetada vaid Zinzino ja hetkel Rombouts Belgia ei tohi Balti (ja muidki Zinzino hallatavaid) regioone teenindada. Seega online poest tellida ei saa. Siinsed hinnad ja pakkumisskeem olid siiski Begiaski üllatuseks.[/tsitaat]No siis tuleb lihtsalt mõne välismaal elava sõbra kaudu endale masin tellida. Isegi koos mitmekordsete postikuludega tuleb ikka oluliselt odavam – 500¤ vs 150¤ jätab postikuludeks pea 350¤ ruumi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viska mõni link või kontakt, kust neid Zinzino masinaid 149 ¤ eest saab. Tähtis on muidugo ka see, et tassi hind üle 0.50 ¤ ei oleks. Muidu on järsku nii, et masina saad küll ainult natuke kallimalt kui Paulig Cupsolo, aga hiljem jood koguaeg \”rahamaitse\” suus.[/tsitaat]

no küsi kelleltki kes sellega tegeleb, kõigil on samad hinnad. mina olen ise selline inimene kes eelistab ökoloogilisi tooteid, samuti jälgin fairtrade märki. ostan poes mahlasi mis on ikka mahlad, mitte suhkrusegud, Pure nt 2,59 on liiter aga ikka parem kui aura. Sama on kohviga ka, ükskõik mis masin sul kodus on, uba on see mis tegelikult on tähtis ja annab su joogile maitse. Masin on ainult mugavuseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[/tsitaat]
Mina olen seda proovind ja ütlen, et tegemist järjekordse moevooluga. Jään klassikalise kohvi sõbraks edasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Zinzino kohvid on väga maitsvad ja kvaliteetsed. Endal pole ga tuttaval on olemas ja olen joonud mitu korda. Endale ei saa lubada sest üsna kallis on.

Pean leppima tavalise pätikohviga:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Rombouts kirjutas:[/small]
[tsitaat]Zinzino küsib hinda, mis on Belgias-Hollandis-Luxemburgis küsitust kohvikapslite osas ca 2 korda kõrgem ja seadmete osas ligi 3 korda kõrgem. Ka ei kaasne mainitud maades antud firma toodete ostmisel perioodiks siduvaid lepinguid. Hinnainfo leiab googeldamisega.
Rombouts esindaja Belgias aga konstanteeris fakti, et siinsel turul võib ametlikult toimetada vaid Zinzino ja hetkel Rombouts Belgia ei tohi Balti (ja muidki Zinzino hallatavaid) regioone teenindada. Seega online poest tellida ei saa. Siinsed hinnad ja pakkumisskeem olid siiski Begiaski üllatuseks.[/tsitaat]Mis mõttes ei tohi???? Euroopa Liidus on kaupade ja teenuste vaba liikumine. Ja kui mingi äriühing ise mingeid seadusi välja mõtleb, siis tuleb selline puu taha saata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Rombouts kirjutas:[/small]
Mis mõttes ei tohi???? Euroopa Liidus on kaupade ja teenuste vaba liikumine. Ja kui mingi äriühing ise mingeid seadusi välja mõtleb, siis tuleb selline puu taha saata.[/tsitaat]
Kartellikokkulepetest oled midagi kuulnud? See on sama nagu prügikollidel, piirkonnad on ära jagatud ja teise jahimaadele ei ronita 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Zinzino kohvid on väga maitsvad ja kvaliteetsed. Endal pole ga tuttaval on olemas ja olen joonud mitu korda. Endale ei saa lubada sest üsna kallis on.

Pean leppima tavalise pätikohviga:)

[/tsitaat]

alates selle kuu algusest on seda kohvi võimalik tasuta ka juua, küsi inimeselt kes sellega tegeleb täpsemalt, ma ei taha hakata siin seda seletama

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hirmus, mismoodi need sektid uksest ja aknast sisse lendavad – kohvisektid, monavie sektid, moooncupi sektid. Ei julge kohe enam midagi öelda või tehagi, kohe mingi ajupestud kohal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on dolce gusto masin, töötab kapslitega ja hea on see, et kapsleid müüakse supermarketites ja on vabalt saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]hirmus, mismoodi need sektid uksest ja aknast sisse lendavad – kohvisektid, monavie sektid, moooncupi sektid. Ei julge kohe enam midagi öelda või tehagi, kohe mingi ajupestud kohal.[/tsitaat]See on sellepärast, et loodus ei salli tühja kohta. Kui ristiusk on nii maha tehtud ja välja naerdud, siis asuvad kohe selle asemele poliitikausk ja kommertsiaalusk ja esoteerika. Inimesed, kes Jumalasse uskujaid välja naeravad, usuvad ise sama innukalt Edgarisse, ülemaailmsesse tolerasmi, Mona Viesse, riidebrändidesse, ja laulvatesse kristallkaussidesse või vabastavasse hingamisse.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.