Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Zinzino kohvi sekt.

Postitas:
wasse

RE: Zinzino kohvi sekt.

Ei maitsenud üldse, proovisin küll erineva kangusega kapsleid. Olen jätkuvalt oma Jura masina ja heade (Lavazza, Jakobs jne), värskelt jahvatatud ubade fänn, mis pole ka mitte odav lõbu. Järgmisele kohale paigutaks tavalise presskannu kohvi ja siis alles selle kapsli värgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hirmus, mismoodi need sektid uksest ja aknast sisse lendavad – kohvisektid, monavie sektid, moooncupi sektid. Ei julge kohe enam midagi öelda või tehagi, kohe mingi ajupestud kohal.[/tsitaat]
mooncupil ka sekt või? seda ei müüda mingis püramiidskeemis ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
zinzinotruth

Hi!

The one who says machines are 3 times more expensive and pods 2 times more expensive than in France is absolutely right.

I have made a web page and a movie that I try to spread in all Zinzino-countries.

https://www.youtube.com/watch?v=9UedpETyJ88

http://zinzinotruth.com/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ühes teemas, kus keegi pakkus seda kohvipaketti osta tegime selgeks, et see on hoopis kohvi kontsentraat ja igavene solk.
Aga eks lolle leidub igas riigis ja maailmajaos, kes peavad oma nahal ära tundma oma lolluse astme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]No ühes teemas, kus keegi pakkus seda kohvipaketti osta tegime selgeks, et see on hoopis kohvi kontsentraat ja igavene solk.
Aga eks lolle leidub igas riigis ja maailmajaos, kes peavad oma nahal ära tundma oma lolluse astme.[/tsitaat]

Ei tea mismoodi sa selle selgeks tegid? Ja muideks ilmselgelt antakse inimestele enne maitsta seda kohvi, niiet jah tunnevadki omal nahal ära enne kui ostavad. Samas kui poodi lähed ja seal kõik imekohvid reas seisavad siis vot neid pead küll nagu loll alles takkajärgi proovima ja raha raiskama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Monic

Aga mulle see kohvi ei maitse, olen saanud korduvalt.

Mulle meeldib Lily

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Piibuga naine kirjutas:[/small]

Palju ühe tassi hind ka tuleb ? Mina olen ka väikestviisi kohvisõltlane, kuid minu sissetuleku juures paneb juba tavalise kohvipaki 4¤+ hind kukalt kratsima.[/tsitaat]

12 patja jagatud 7 euroga. 1 tass kohvi=1 padi ja selle eest saad väikese tassi kohvi. noh sellise kohviku stiilis tassikese. MInu hommikukohv kodus on 250 ml kruus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohv oli maitsev, aga minu meelest leige.
Ei soovi postipakiga kohvi saada.
Eelistan presskannukohvi või \”pätikohvi\”.
Ei poolda võrkturundust ega nende \”nippe\”.

Ühesõnaga tegelejatele head rikastumist, aga palun ärge mind tülitage!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fair trade märgiga kohvi ma võin supermarketist ka osta.
Isegi kui ube ei viitsi jahvatada, võin vabalt valmisjahvatatud kohvi osta ning oma 12-eurose presskannuga väga head kohvi teha.
Raha maitset pole ja südametunnistus ka puhas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Piibuga naine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen selle firma klient ja ausalt – teised kohvid ei kõlba pärast selle joomist mitte kusagile.
[/tsitaat]

Sa ise samuti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest need inimesed pole teisi espressokohvisid lihtsalt proovinud ja nüüd siis avastasid, et \”ohoo, kodus saab ka espressot juua!\”.
Tegelikkuses aga pole see kohvi maailmas tunnustatud ja on tavaline võrkturustus nagu ka kõik muud mustikajoogid vms pahn.

Kapslimasinaid müüvad ka teised ja hooopis parema hinnaga. Kui aga osta 500 eurina kohvimasin, siis niisama ei loobu selle kohvi kasutamistes millalgi. Parem osta korraliku maailmas tunnustatud kohvimüüa kapslimasin ja siis saad tõeliselt head kohvi.
Meie ostsime kapslimasina 49¤ ja ühe kapsli hind on 33 senti. Kohaletoimetamist ei ole ja kohv on tõeliselt hea:) Edasimüümise kohustust ka ei ole:)
Kapslivalikus on 4 erinevat maitset, sealhulgas on ka kohveiinivaba kapsel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul õde hakkas ka tegelema sellega,sattus tänu selle maksehäiretesse.Kahetseb.Inimesed kes sellega tegelevad eesmärk on RAHA!
Kohvi on iseenesest ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat
kohveiinivaba [/tsitaat]

:DDD

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täielik nõmedus

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Monic kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mulle see kohvi ei maitse, olen saanud korduvalt.

Mulle meeldib Lily[/tsitaat]kas see Lily on mingi kohvimasin või sort? või hoopis see teema, et kas sa ei tea, kui sõnas tähed teises järjekorras on, suudab vähegi haritud inimene selle sõna ikka identifitseerida?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks minagi jooks eda kohvi, kui see ei tuleks nii kallis.
see on ilmselt nagu veinidega. ajan odavatega läbi. ma kalleid pole eriti proovinudki ja ei ei oska ka puudust tunda. minu jaoks on vein ikka vein.

0
0
Please wait...

Postitas:
BestDays

Käisin eile (02.04.2013) nende tutvustusel seal majas Kadriorus, kus enne asus kasiino. Tegemist ON ajuloputajatega ja püramiidiskeemiga, mängivad lollusele ja ahnusele nagu mustlased. Olen pettunud ja kurb, et mu kunagine sõbranna sattus nende ajuloputuse ohvriks. Iga mõtlev inimene saab kohe aru, et tegemist on püramiidiskeemiga ja kelmusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

[small]BestDays kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin eile (02.04.2013) nende tutvustusel seal majas Kadriorus, kus enne asus kasiino. Tegemist ON ajuloputajatega ja püramiidiskeemiga, mängivad lollusele ja ahnusele nagu mustlased. Olen pettunud ja kurb, et mu kunagine sõbranna sattus nende ajuloputuse ohvriks. Iga mõtlev inimene saab kohe aru, et tegemist on püramiidiskeemiga ja kelmusega.[/tsitaat]
eh, miks minu kodulinnas selliseid tutvustusi ei tehta? (retooriline küss muidugi). ainuke, kuhu mind kutsuti, oli see mistandoligi mahla oma. kusjuures kõige naljakam, et vahetult enne oli siin just sellest teema. einoh, ma nagunii ei lähe selliste lolluste õnge, aga seetõttu oskasin mõningaid lisanüansse tähele panna ja kaifisin sajaga – no tasuta palagan, onje. niiet palun püramiiditsirkust, pliispliispliis!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Hea kohvi kvaliteet sõltub lisaks heale oale ja röstimisele sellest, MILLAL UBA RÖSTITI. Meie maanurgas väga värskelt röstitud uba on keeruline saada, sest juba selle siia laevatamine võtab vähemalt paar kuuda aega. Ajaga aga kohvi maitse ja aroom kannatab (loe: kohv lahtub).
Valmisjahvatatud ja pakendatud tabletid kindlasti kuigi värsked olla ei saa, aga ei usu ka, et see just kehv kohv oleks. Portsukaupa õhukindlalt suletud. Tubli keskmine kindlasti.[/tsitaat]

No aga Eestis ju röstitakse ka kohvi, väga head kohvi saab nendelt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.zinzino.com/www/et-EE/news/news/pakkumine%202013/6818

Vaadake nüüd seal lehel olevat esimest pakkumist ning asendage manuaalne ekspressomasin +55¤ eurot lisava poolautomaatse ekspressomasinaga.

Nüüd liitke

http://www.unigro.be/fr/electro/cafe/la-machine-a-espresso-oh-espresso-de-rombouts/421957

+

http://www.rombouts.co.uk/productDetail.asp?PID=25960&categoryID=3146

ja vaadake, mis summa saate. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatasin ka praegu nende kodulehte ja…..

konkreetset kontakti pole…. ma maalasena tahaks, et asjaga tegeleks konkreetne inimene/inimesed…. nimi vähemalt võiks näha olla…..

0
0
Please wait...

Postitas:
pereisa

Oleme vist suur ususekt, kel on peamiselt Zinzino kaudu hangitud Malongo ja Romboutsi kohvi valmistatavad espressomasinad. Siiski oleme valinud kohvipatjade hankimiseks mõistlukuma variandi. Kuna meid on juba üle 200 ja kogused suured, siis hangime antud kohvi päritolumaade Belgia ja Prantsusmaa kaubandusest oluliselt soodsamate hindadega. Kui Sul on juhuslikult kodus Zinzino kaudu hangitud masin, siis võta ühendust kohviklubiline@gmail.com ja saan Sind soodsa ja paindliku hankeuudisega rõõmustada.

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult pole sul õigust mitte ühelegi perekoolikale analüüsimist keelata. Vestluskaaslase tasalülitamist jämedate isiklike märkustega peetakse vaidluses ka väga halva maitse tunnuseks.
Argumentide puudumist see igatahes ei kompenseeri.

Ma ei usu ühtegi imejooki, aga mind ei huvita, kas teised seda kasutavad või mitte. Seni, kuni mind agiteerima ei tulda. Vaba maa.[/tsitaat]See on ju Piibuga naine! Sanitaril sanitarikombed – virutab põrandalapiga pikki pead!

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

[small] ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]
See on ju Piibuga naine! Sanitaril sanitarikombed – virutab põrandalapiga pikki pead![/tsitaat]
Jämedate isiklike märkuste tegemine ei kaunista sind ka mitte – mind ei huvita seegi, mis ametit keegi siin peab. Jämedus on jämedus.

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[tsitaat]Jämedate isiklike märkuste tegemine ei kaunista sind ka mitte – mind ei huvita seegi, mis ametit keegi siin peab. Jämedus on jämedus.[/tsitaat]Ma lihtsalt tahtsin sulle teada anda, et pole vaja imestada. Vana inimest ei kasvata enam ümber ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

[small] ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]
Ma lihtsalt tahtsin sulle teada anda, et pole vaja imestada. Vana inimest ei kasvata enam ümber ka.
[/tsitaat]
\”Ära hinda inimest vaid tema tegu\” on hea põhimõte, mida kasutada igal puhul ja igal pool.

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[tsitaat]\”Ära hinda inimest vaid tema tegu\” on hea põhimõte, mida kasutada igal puhul ja igal pool.[/tsitaat]No mina hindasingi ju Piibuka tegu – piltliku võrdlusega – ning tõin välja ka seletuse, et miks ta nii käitub.

0
0
Please wait...

Postitas:
pereisa

Kui sektid ei meeldi, aga kohvi meeldib, siis Malongo ja Rombouts kohvipadjad http://www.kohvitellimus.ee oluliselt soodsamalt. Kui koduleht otselingina või kopeerides ei avane, siis kirjutage see aadress menüüribale. Võib ka kirjutada kohviklubiline@gmail.com

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]pereisa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sektid ei meeldi, aga kohvi meeldib, siis Malongo ja Rombouts kohvipadjad http://www.kohvitellimus.ee oluliselt soodsamalt. Kui koduleht otselingina või kopeerides ei avane, siis kirjutage see aadress menüüribale. Võib ka kirjutada kohviklubiline@gmail.com[/tsitaat]
Tõmba uttu siit. Osta omale reklaamipind ja reklaami seal, mitte ära siin nuia omale kundesid!

0
0
Please wait...

Postitas:
pereisa

[tsitaat]Turule tulnud mingi uus sekt, kes pakub mingit tableti kohvi. Masinad on ulme kallid ja samuti need tabletid. Mul üks juhututtav pakkus ja ütles, et see kohv, mis poes müüakse ei kõlba kuhugile. Ehk siis kui ma seda ei osta siis mürgitan ennast jne. Mida juttu!Ma ei saa aru miks need pähemäärijad peavad kohe kõik muu halvaks ja sodiks nimetama, kui nende kaupa ei taha osta?[/tsitaat]

Ilmselt käib jutt Zinzino kohalikest Partneritest, kel puudub igasugune arusaam, kuidass ja millise käekirjaga võrkturundses äri aetakse. Ei toimi sektilik käekiri, pime fanatism ja agressiivsus eriti oma heade tuttavatega suhtlemisel 🙂 Kindlasti on nende hulgas inimesi, kes ei aja oma äri üle laipade ja oma suhteid tuttavatega ära rikkudes. Zinzino firma ise on korralik, kuid nende ahne hinnapoliitika ei vasta siinse turu vajadustele. Ei ole õigustatud võrkturunduse ettevõttel müüa tooteid 2-3 korda kallimalt, kui sama toodet müüakse mõnedes teistes EL riikides. Kuna sekti abiga või abita on Eestis juba üle 7000 Rombouts ja Malongo espressomasina omaniku, siis tekkis ka Eestisse Kohviklubi, kes ostavad seda kohvi otse päritolumaadest. Seepärast ei ole need kohvipadjad nii kallid ja masinaid saab järelturult väga soodsalt. Pange googleśse märgusõna kohvitellimus ja leiate kohe õige tellimiskanali.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.