Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Zinzino kohvi sekt.

Postitas:
Kerstin84

RE: Zinzino kohvi sekt.

No minule need kapslikohvid ei meeldi.Proovisin zinzino ära ja ausalt oma Jura masinast ei loobuks mitte kunagi.Mulle meeldib see, et saan ise reguleerida kui kanget kohvi tahan ja kas cappucinot, lattet või cafe cremat. Tean ka seda, et panen masinasse kohviuba mitte mingit tundmatut kapslit, milles on jumal teab mida juurde lisatud.
Kapsli masin on jah odavam aga minule kui kohvihoolikule meeldib värskelt jahvatatud oast kohv mitte mingi kapslikräpp

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot ei saa kah nendest zinzino sekti imbuvatest liikmetest aru… mõistust neil peas pole. Kodutehnika poes on olemas Philipsi kapslimasinad, vali värv ja mudel- kõik alla 100 ¤ raha. Kapslikohvid sealsamas lademetes, vali, mis maitsega soovid.
Ei pea mingit postiteenust kasutama kohvi lõppemisel. Ei pea mitusada eurtsi eitea mis masina eest välja käima, et kellegi taskuid täita! Ja need nn. liikmed peavad mitu masinat oma raha eest ise välja ostma… a la 250- 300 ¤ tükk vist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti nõme on see kui pähemäärija ei saa aru – ma ei joo kohvi!
Pole mitte kunagi joonud ning pole ka plaanis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võrkturundajad on okseleajavad. Minule hakkas üks klient (olen ettevõtja jah) külge kleepuma, aina tahtis koos lõunatada. Maksime ikka kumbki enda eest. Iga lõuna lõppes kompava jutuga…ehk ma tahaksin liituda sellega-tollega, sealt saab väga head seda ja toda. Lõpuks sai vist aru, et mind ei õnnestu ühtegi võrku püüda ja koos lõunatamissoov on kadunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõttetu raharaiskamine. Tõesti, mine poodi ja osta kapselkohvimasin alla 100 ¤ kui tõesti soovid seda.Aga milleks osta mega raha eest igatsudu pudi-padi mida nad väidetavalt poole hinnaga kaasa müüvad ja pähe määrivad ja veel lisaks lepinguline kohustus aastaks ajaks.No kamoon?Ikka puruloll peaksin olema, et sellise tehinguga nõustuksin.
http://www.zinzino.com/www/et-EE/news/news/zinzino%20coffee%202013/6818

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

minul pole võrkturundajate vastu iseenesest midagi. Iga inimene ise teab, kuhu ta oma aega ja raha panustab. Aga mind häirib vaid see ja võrkturundajate maine tõmbab kõvasti alla,et kui minu poole pöördub mingi vana tuttav, kes ei huvitu mu elust, tööst, minuga sõprusest juba mitu aastat ning otsustab siis oma turundusega eht sõpsilikult mulle läheneda. VÕLTS! VÕLTS!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rombouts ja Malongo kohvipatju ei pea kirve hinnaga võrkturundus vahendaja Zinzino kaudu ostma. Kohvitarbijatest Klubi http://www.kohvitellimus(punkt)ee haudu tellime kiiresti värske kuupäevadega kohvi. Kohvi otse päritolumaadest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see on sama sekt kus töötab see üksikemast tuntud Kristjan Kiis, kes saatest välja praagiti? Või on neid kohvisekte veel?
Olen seal korra käinud, ajupestud inimesed, tuttav ka sattus sinna võrku ja ostis sealt kraami kokku haige hinnaga. Kahju, et inimesed nii rumalad on, et sellisest asjast vaimustusse satuvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli moderaator on võtnud õiguseks kustutada vabavoliliselt siinsete kommenteerijate sõnavõtte. Kaasa arvatud minu oma, mis sai siia lisatud mõned kuud tagasi.
Järeldus, tegeleb ise sellega ja tuleb lihtsalt kustutama talle mittesobivaid kommentaare. Kui hale!

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Zinzino kohvi sekt.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.