Esileht Ilu Zlimline infrapunamatt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Zlimline infrapunamatt

Postitas:

On kellelgi reaalseid kogemusi Zlimline inframatiga? Huvitab just kaalukaotusega seoses. Olete kasutanud, salongis või ise koju ostnud, kaua kasutasite, mitu kilo kaotasite?

Või on see siiski rohkem ilus jutt ja petukaup? Et tegelikult aitab ainult õige ja mõõdukas toitumine ja tahtejõud.
On näha ka inframattide nn järelturgu. Kas inimesed ei saanud soovitud tulemusi ja huvitav kas kasutatud mati “tõhusus” on langenud?

Aitäh kogemuste jagajatele juba ette!

+5
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Null tulemust, olen pannud metsiku raha sinna alla salongis ja reaalselt null tulemust. Enne toimis kuurina LPG, aga ka see lühiajaliselt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jane, sina vä?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui niiväga soovid selle raha kulutada, siis telli parem alist, tuleb 7 päevaga ja hind mingi 120€

Jane kasutab aktiivselt aga välja küll ei paista, et kaalule kuidagi positiivselt oleks mõjunud.
pealegi seda võib teha kuuridena, mitte et istudki seal higi kotis igapäevaselt ja ootad, et rasv sulaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tegelikult aitab ainult õige ja mõõdukas toitumine ja tahtejõud.

Tubli, oled asjast õigesti aru saanud.

Kui mingis higimatis pikutamine reaalselt saledaks teeks, siis maailmas enam ühtegi paksu ei olekski.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb on muidugi inimese “võtad alla ja midagi selleks tegema ei pea!” mulli lõhkuda aga jah, aitab ainult elustiili ja söömise muutmine. Nüüd kõik jüngrid panevad enda matte müüki, sest said ikka aru, et oli “sisuturundus” 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või on see siiski rohkem ilus jutt ja petukaup? Et tegelikult aitab ainult õige ja mõõdukas toitumine ja tahtejõud.

Paraku nii on – ilma toitumist muutmata ja järjepidevuseta rasv ei vähene.

Infrapunaga on mul endal kogemus saunaga. Käisin 20-ndates aktiivselt aeroobikatrennides ning pärast trenni istusin alati infrapunasaunas. Ülekaaluline ma ei olnud, kuid lootsin, et see aitab kintsudelt tselluliiti eemaldada. Loomulikult ei järgnenud mingit muutust, kuna minu toitumine oli absoluutselt paigast ära (peamiselt pasta, võileivad, palju magusat).

Praegu, 20 aastat hiljem, kui olen oma menüü kontrolli alla võtnud, on ka tselluliit kadnud. Infrapunasaunas ei ole ka 20 aastat käinud 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui niiväga soovid selle raha kulutada, siis telli parem alist, tuleb 7 päevaga ja hind mingi 120€

Jane kasutab aktiivselt aga välja küll ei paista, et kaalule kuidagi positiivselt oleks mõjunud.

pealegi seda võib teha kuuridena, mitte et istudki seal higi kotis igapäevaselt ja ootad, et rasv sulaks.

Ja kui ise ei viitsi jamada, siia üle ühe pahna tellija FBs tellib ka ja umbes sama hinnaga mis Alis. Ärge laskuge sellesse ülehinnatud asja skeemi ja no muidugi see pidev järelmaksu rõhutamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin. Polnud suur väljaminek minu jaoks ja sauna mõttes on täitsa mõnus. Nahale mõjub hästi (mul on loomu poolest muidu väga kuiv nahk). Kui vabal ajal raamatut loen ja kodus natuke jahe, siis on mõnus sinna mati sisse ronida, panna 40-50 kraadi peale ja mõnuleda (selline kuumus mingit kosmeetilist mõju ei anna).

Kaalu ega tselluliidi vähenemise osas minule pole küll kuidagi mõjunud (alguses kasutasin ikka igapäevaselt ja kuumutasin end korralikult). Kui on kiired ajad, siis on see matt kodus pigem jalus. Aga kui töötan kodukontoris ja tööd väga palju pole, siis kasutan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen seal fb matitajate grupis ja no neid praakmatte ikka liigub(lukud ei pea vastu üldiselt ja teisi probleeme ka)ja ei olda rahul ka tulemustega.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks usin matte reklaamiv isik kiitis, kui hästi mõjub kehakaalule ja näonahale, muudkui matitas aga pole näha muutust ei kerel ega näos.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehamähised muidugi alla, enne kui sinna ronite.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehamähised muidugi alla, enne kui sinna ronite.

Unustasid mainida, et “kehakaalu vähenemiseks peaks dieeti samuti pidama ja trenni tegema, siis matt toimib”.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid mainida, et “kehakaalu vähenemiseks peaks dieeti samuti pidama ja trenni tegema, siis matt toimib”.

Kehamähis raputab ja põletab su läbi nagu trenn.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid mainida, et “kehakaalu vähenemiseks peaks dieeti samuti pidama ja trenni tegema, siis matt toimib”.

Kehamähis raputab ja põletab su läbi nagu trenn.

Et siis treenib su lihaseid?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid mainida, et “kehakaalu vähenemiseks peaks dieeti samuti pidama ja trenni tegema, siis matt toimib”.

Kehamähis raputab ja põletab su läbi nagu trenn.

Jaa muidugi, paned aga mingid mähise peale ja see imekreem treenib sulle imelised lihased. Mine reklaami on sousti mujal.

Mis puudutab matti, siis vist tundub see suisa kaalu kasvatav, kui vaadata neid, kes seda promovad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa muidugi, paned aga mingid mähise peale ja see imekreem treenib sulle imelised lihased. Mine reklaami on sousti mujal.

Segi kammisid või? Kehavõie viib jääkaineid välja. Lihased saadakse trennis.

Minul pole mitte midagi reklaamida vaja, olen klient.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa muidugi, paned aga mingid mähise peale ja see imekreem treenib sulle imelised lihased. Mine reklaami on sousti mujal.

Segi kammisid või? Kehavõie viib jääkaineid välja. Lihased saadakse trennis.

Minul pole mitte midagi reklaamida vaja, olen klient.

Jajah muidugi….

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah muidugi….

Kas sa nägid kuskil reklaami või oledki nii loll?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jajah muidugi….

Kas sa nägid kuskil reklaami või oledki nii loll?

Jah, mina olen loll, mitte sina, kes usub ja reklaamib, et mingi kehamähis  “raputab su läbi  nagu trenn”. Ma kordan veelkord, mine reklaami oma saasta kuskil mujal, keegi ei usu seda niikuinii.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa muidugi, paned aga mingid mähise peale ja see imekreem treenib sulle imelised lihased. Mine reklaami on sousti mujal.

Segi kammisid või? Kehavõie viib jääkaineid välja. Lihased saadakse trennis.

Minul pole mitte midagi reklaamida vaja, olen klient.

Jääkainetega tegelevad neerud ja maks. Kui nad seda ei teeks, oled paari tunniga surnud. Ükski võie seda ei tee ega hakka ka tegema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa muidugi, paned aga mingid mähise peale ja see imekreem treenib sulle imelised lihased. Mine reklaami on sousti mujal.

Segi kammisid või? Kehavõie viib jääkaineid välja. Lihased saadakse trennis.

Minul pole mitte midagi reklaamida vaja, olen klient.

Räägi mulle täpsemalt seda kehavõist. Mida see sisaldab ja kuidas see protsess käib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina olen loll, mitte sina, kes usub ja reklaamib, et mingi kehamähis  “raputab su läbi  nagu trenn”. Ma kordan veelkord, mine reklaami oma saasta kuskil mujal, keegi ei usu seda niikuinii.

Millist saasta ma reklaamin? Mul pole mingit matti endal, dziisas.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin ja olen rahul. Hea on Eesti rõske kliimaga sinna sisse sooja ronida, samalajal telekat vaadata või telefonis olla ja mürke välja higistada. Nahk on siledam ja pärast matitamist on mõnus väsimus peal ja tuleb hea uni. Ei kahetse seda ostu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mürke ei higistata välja, neid filtreerivad neerud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su kehas on tõesti mingid “mürgid”, siis need väljuvad ikka uriiniga. Kui oled söönud midagi allergiat põhjustavat, siis jah, ka higi ja rasu väljutavad allergeene naha pinnale, aitab pesemine.

Kui tahan kuuma ja higistada, teen sauna. Istun 10 minutit laval, vihtlen – vereringe aktiveerub, higi ja rasueritus kiireneb.  Seejärel valan end üle külma veega, loputan jäägid nahalt maha, ühtlasi  karastan. Väike jahtumime ja jälle lavale tagasi. Kogu aeg loputan end kiirelt higist puhtaks, mitte ei lama pikalt nende “mürkide” ja allergeenide sees.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigil ei ole paraku kodus sauna. Kas võtab palju elektrit?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sellist asja hooldatakse? Higistad selle täis ja edasi? Järgmine kord ronid selle higist läbi imbunud koti sisse jälle?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigil ei ole paraku kodus sauna. Kas võtab palju elektrit?

Soovitan liituda mõne spordiklubiga. Saab pekist lahti ja sauna ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Zlimline on eilne päev. Ka reklaamnägu ise ütles, et paljud ebakvaliteetsed. Uus hitt on mingi hiit vms.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu Zlimline infrapunamatt