Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Zoladexist tulevate kuumahoogude vastu, kuidas ?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Zoladexist tulevate kuumahoogude vastu, kuidas ?

Postitas:

Tere kes te olete seda jubedat ravimit kasutanud, kuidas te nende kuumahoogude ja higistamise vastu küll võitlesite ? Apteegist ostsite menopausi taimseid preparaate või muud ?

Ei ole ju võimalik, et mitu kuud jutti õhetasitegi nagu lõke nurgas tööl ja leemendasite higist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks nii on.
Kasutasin ka mingeid menopausi ravimeid, kuid ei tundnud erinevust ega abi.
See oli hirmus aeg. Minu ravi oli 6 kuud. Kuumahood ja higistamine töö juures olid meeletult häirivad. Läksin sekundiga näost tulipunaseks ja oleks tahtnud püsti karata ja külmkappi pugeda:). Kliente teenindada oli väga häiriv. Kui sain, kasutasin jahutamiseks lehvikut – siis kui keegi ei näinud muidugi:).
Pidasin isegi arvet hoogude üle – ca 10 min tagant ja kestis ca 1-2 minutit.
Aga eesmärk nõudis ohvreid ja elasin üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

celeste5, selge, sa siis ise ei tahtud midagi juurde võtta ? Menopausi taimseid ravimeid ega midagi ?

Ja kui kiiresti sa peale ravi rasestusid ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin ühe karbitäie looduslikke rohte, kuid ei tundnud erilist mõju. Seega ei kulutanud sinna rohkem raha.

Zoladex määrati mulle peale LAPi, kus selgus 4.astme endo. Ise rasestuda lootust ei antud, kuigi ikka lootsime, et ehk ikka imesid juhtub. Kuid meie IME juhtus pool aastat hiljem esimese kunstliku viljastamise katsega. Hetkel olen 29.nädalat rase ja sündimas on väga väga oodatud esimene lapsuke.
Palju edu sulle! Kui ravi läbi, hakka ovulatsiooni püüdma ja tuleb uskuda õnnestumisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Zoladexist tulevate kuumahoogude vastu, kuidas ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.