Esileht Beebi ja mitmikud Zyrteci tilgad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Zyrteci tilgad

Postitas:

Poeg(8kuud) haige, täna käisime perearsti juures, ta kirjutas välja Zyrteci tilgad. koju jõudes infolehelt lugesin et need on allergiavastased ravimid, ja pealegi on kirjas et alates 2 aastast võib andma hakata. kas tõesti võib neid tilku anda, isegi kui kirjas et 2 aastast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:00; 12.01 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu perearst kirjutas Zyrteci lapsele välja, kuna lapsel oli väga tugev viirusest põhjustatud nohu ja köha, lisaks veel palavik. Arst kartis, et võib tulla kopsu- või kõrvapõletik.
Koguseks määrati 1 tilk hommikul 2 tilka õhtul. Kas just selle ravimi mõjul, aga vaid mõned päevad andsin lapsele seda rohtu ja tõmbasin tal tatti välja. Seejärel oli tal nohu nii väikseks jäänud, et lõpetasin kõikide rohtude andmise ja ka tatti ei tõmmanud enam välja kuna puudus vajadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, neid võib ka anda väiksemale, kui on nohu või allergia või isegi sääsepunnide puhul suvel
usalda oma arsti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rätikupliks kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, neid võib ka anda väiksemale, kui on nohu või allergia või isegi sääsepunnide puhul suvel
usalda oma arsti :)[/tsitaat]

Vabandust, et sekkun aga pigem usalda aga kontrolli. Kui kahtled küsi mõne teise arsti arvamust. Mul on hiljutine kogemus, kus arstid kirjutasid väga kergekäeliselt vale ravimit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zyrtec võtab ära kiheluse ja on väga hea ravim nii nohu kui ka allergia vastu, mida võib anda ka imikutele. Muidugi jälgi koguseid, mida arst su lapsele määras. Ka meie arst kirjutas seda kohe alguses, et kui mingeid probleeme tuleb, siis on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd tekkis uus küsimus, ravimi lehe peal on kirjas 3,ml 2korda päevas, on see palju ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:00; 12.01 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rätikupliks kirjutas:[/small]

Vabandust, et sekkun aga pigem usalda aga kontrolli. Kui kahtled küsi mõne teise arsti arvamust. Mul on hiljutine kogemus, kus arstid kirjutasid väga kergekäeliselt vale ravimit.[/tsitaat]

kui oma arsti ei usalda, vaheta arsti… ma ei usu et siin just palju perearste vastab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nüüd tekkis uus küsimus, ravimi lehe peal on kirjas 3,ml 2korda päevas, on see palju ?[/tsitaat]

kas arst ei öelnud siis kogust, apteeker, kes väljastas? peaks ju arvutis kirjas olema kogus mis arst määras (vähemalt mulle on öeldud kui digiretsepti olen saanud)
arven et see kogus on palju, mina andsin kuni aastasele 1 tilk 2 korda päevas, seda arsti korraldusel, peale aastat ütles 2 tilka 3 korda päevas võib anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti need tilgad olemas ja meie arst soovitas neid anda siis, kui mu pojal jälle larüngiit tekib. Kahjuks on larüngiit mu nüüdseks aastasel pojal olnud juba 5-l korral. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väiksemale andnud 9-kuuselt esimest korda Zyrtecit, kui tal oli nohu, mis tahtis kõrvapõletikuks üle minna. Nina-kõrva-kurguarst kirjutas Zyrteci välja just nimelt selleks, et alandab turset. Siis arsti korraldusel võis võtta tilka 1 kord päevas. Nüüd olid väiksemal poisil tuulerõuged, samuti perearst käskis sügeluse vastu Zyrtecit anda. Nüüdseks siis on poiss veits suurem ja raskem, seega võis anda 3 tilka 2 korda päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Zyrteci tilgad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.