Esileht Kasutajaabi ja mõtted Plussid miinused ja otsing perekoolis Vastus teemale: Plussid miinused ja otsing perekoolis

no nagu ma sulle juba eelnevalt olen öelnud, mind need miinused ei morjenda, õigemini – kui ma näen, et see miinus on lajatatud vahkvihahoos, siis taas ma leian, et olen õigel teel. mind tegelikult ei huvitagi, miks keegi mulle miinuse paneb, minu meeleolu ega elu ei sõltu nii tühistest asjadest.
ma pidasin silmas just neid helbekesi või kes iganes nad on. kas ma peaksin sulle ka miinuse panema, kuna sa vaidled mulle vastu ning soovidki verd ja sõimu ja pisaraid? et sa tahad, et pigem olgu kätš ja sõimlemine kui viisakas ning tsiviliseeritud, rahulik ning meeldiv vestlus? tahad, et asjad veelgi hullemaks läheksid?
noh, oleksin võinud sulle öelda, et sa oled üks verejanuline jobu, aga sa näed, et ma seda ei teinud.
ok, saad siis miinuse vastu – verbaalse. ja ikkagi ma ei näe sellisel võimlemisel mõtet. miinus kirjas ja universumi entroopia tasakaalus.