Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse Vastus teemale: Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse

Postitas:

Minu arvates peaks inimestel olema võimalus avaldada nii poolehoidu kui ka mittenõustumist kellegi arvamusega ja alati ei viitsi pikalt põhjendada.

Aga sul on ju alati võimalus hääletada “jalgadega”
Ma tellisin kunagi pikalt Õhtulehte, aga lõpuks viskas ikkagi üle ja läksin Postimehe ja Ekspressi peale üle.
Ei pidanud kellelegi midagi põhjendama.

Peale Perekooli on veel teisi foorumeid, miks sa ei vaheta, kui valdav enamusest sisu ei meeldi?
Mina käin siis heameelega, sest 10% kägudest on väga arukad ja neid on hea lugeda. 50% on mittemidagiütlevad ja ülejäänud on sinusugused, keda peab lihtsalt kannatama, kui seda nagu venelased ütlevad, et “suhkur on põhjas” tahad kätte saada.

Edit: praegu vaatasin, õhtulehe portaalis saab kommentaare nii plussi- kui miinustada. Võta see portaal omale eluülesandeks. Pole ju vaja arenenumate inimeste sekka vägisi end pressida. Siin ikka osad “viitsivad” …vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.12 11:44; 17.12 12:09; 17.12 12:51; 17.12 14:14; 17.12 14:47; 17.12 16:41; 17.12 17:01; 22.12 10:49;
To report this post you need to login first.