Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse Vastus teemale: Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse

Postitas:

Olen nõus, et üldiselt võiks miinuse panemise asemel oma mitte nõustumist põhendada, seda aga siis, kui vastatakse teema alagatajale ehk et vastus on teema piires. Vahel aga vastab keegi teemast välja midagi jaburat ja hea meelega paneks talle miinuse, et ta aru saaks, et tema jutt pole õigel kohal. Kui aga oma mitte nõustumist põhjendama hakata, viib see teema sellele kõrvalliinile, mis tegelikult üldse asjasse ei puutu. Minu jaoks on heade teemade juures kohutavalt tüütu, kui keegi millegi teemavälise üle vaidlema läheb.
No näiteks:
Teema: Kuidas teha head mahlast ja maitsekat seapraadi?
Kolm vastajat soovitavad oma retsepte, neljas postitab pika moraali, kuidas vaeseid loomakesi tapetakse ja kuidas jõululauale peaks panema üksnes kikerhernekotlette.
Paljusid kutsub see miinustama, sest veganlus võib ju hea olla, aga ei puutu siin teemas asjasse. Kui aga miinust panna ei saa, tekib vaidlus:
_ kuule, siin on jutt seapraest, ega teemalgataja oma lihatükki nüüd minema ei viska.
_ aga võiks, häid jõulutoite saab ka lihavabalt teha.
_aga kui ma ei soovi? miks ma peaks sinu järgi elama?
jne
jne
jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.