Esileht Beebi ja mitmikud Novembribeebid 2018 Vastus teemale: Novembribeebid 2018

Postitas:

Mul poiss jamab magamisega juba kuu aega, et on unine (taban hetke ära ja viin magama), aga magama ei jää. Tihti möllan 1 tund, teinekord jälle kauem ja õues samamoodi. Kui ta mahaks mul ööläbi, siis see oleks luksus, võib-olla juhtub see varsti.
Mul hetkel sööb tihti iga 2 tunni tagant, on ka 1 tunniseid vahesid ja 3+tunni vahesid, oleneb päevast ja temast. Ideaalis võiks vahe natukene pikem olla, aga teatud graafik on meil juba mitu kuud ja ei näe muutumist. Ööunne läheb endiselt 17.00.

Mul on külmas 8 tükki ja viimasel ajal mõtlen, et laseks 2 panna. Mulle nii meeldib see mõte, kuigi kahega on topelt rõõmu ja muresid. Kui poiss jamab magamisega ja mul juba tunded üle keevad (loe kui ma olen teda juba päeva jooksul 3+ korda mitu tundi magama üritanud saada), siis mees ikka ütleb: ja mõtle, kui meil oleks kaksikud. 😀
Aga keegi ei garanteeri, et kui kaks paned, siis kaks arenema ka hakkavad, vabalt võib ju üks hakata + mehele on kaksikud creepyd. Ilmselt lasen panna algul 1 ja kui mitu korda ebaõnnestub, siis lasen kaks panna. Sinnamaani loodan ikka, et jään ise rasedaks. 🙂

Täna oli külm tuul ja pilvine, sain lapse mõnusasti riietuda – lisaks pluusile ja pükstele dressipluus, kindad, paksem müts ja kombekas. Mees ütles, et äkki on palav aga tundua et oli paras.
Me käisime täna esimest korda kohvikus söömas, pole enne kuskil käinud nii. Sünnipäevadel oleme käinud, aga kui ta väainud, siis rahva-jutusumin ei meeldi ja hakkab nutma.

AL

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.04 15:35; 15.04 17:22; 17.04 14:39; 26.04 15:59; 27.04 17:48; 27.05 18:24; 27.05 22:20; 28.05 18:38;
To report this post you need to login first.