Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekoolis terrorist Vastus teemale: Perekoolis terrorist

Kitah, sa läksid seal küll ise üsna vastikult vaidlema, aga selle moderaatori viimast sõnavõttu lugedes jääb mulle mulje, et ta võib olla üks nendest kahest käest, kes matkatoidu teemas omavahel kaklevad. Stiil on väga sarnane.

nii, ja kui nüüd oletada, et see mul sabas sörkiv troll võtab KÕIKI mu postitusi üles anda – miinustab ta juba niikuinii (mitte, et see viimane mulle korda läheks, aga nii fakti mõttes) – siis rehkendataksegi, et ahaa, näe, kitahil 15 või kui suur see nummer peab olema, on märgitud ebasobivaina, ega hakata üldse süüvimagi, kas ka tegelikult, siis võibki ilmselt juhtuda, et selle loogika järgi mina saan bänni ja see troll ei saa. kas me saame siis siin rääkida õiglusest, või kui nii suuri sõnu ei tee, siis modede korralikust tööst. ma arvan, et ei saa.