Esileht Väikelaps Reisile mähkmed kaasa Vastus teemale: Reisile mähkmed kaasa

Postitas:

Seal üleval pool kommenteerimine, et milleks lapsi kaasa tassida ja et eks see on maisteasi on heatahtlik? Ju ma siis lihtsalt kujutan ette…

Heldeke, ja see on HALVUSTAMINE? Päriselt tundus nii? Oma aruga kirjutasin enda maitsest, mis teise inimese omast erineb. Kui oleksin halvustanud, oleksin ometi otsesõnu öelnud, et küll on loll valik lastega puhkama minna, ükski mõistlik inimene nii ei tee, täiesti jabur plaan vm.
No palun vabandust, kui kedagi solvasin!
Ja nüüd ma ka ei halvusta, vaid ütlen enesekaitseks, et ma tõesti ei oska juba paar-kolm aastat enam inimestega suhelda, sest täiesti neutraalsest lausest loetakse välja solvamist, üleolekut, keegi tunneb ennast puudutatuna, osad suisa alandatuna (jah, kui inimene oli kuuma käes näost juba lilla ja hingeldas, soovitasin tal võimalikult palju nööpe lahti teha ja kingad jalast võtta, varju kobida ja jalad üles tõsta (näiteks minu vastu). See olevat nii alandav olnud, et jätsin ta rahumeeli “surema”. Lugu eelmisest aastast reaalsest elust, foorumi-alandujaid leidub kõige rohkem ajaviitejuttudes). Terviseteemadel ei räägi enam ammu, aga ka ilm pole tõenäoliselt enam turvaline jututeema, kuna kindlasti keegi leiab, et sellega teda isiklikult kiusatakse.
Õnneks on ka hulk normaalseid inimesi ümber, aga paljude pooltuttavatega tuleb tõesti valvas olla.
❄❄❄

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.