Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal Vastus teemale: Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Postitas:
Kägu

Kus siis oli räige vägivald, ajupesu, homostamine? Kui ühing pakub nõustamisteenust kellelegi, kes niigi asja vastu huvi tunneb jne. Ah, ma ei jõua, sinu maailmavaatega mina ei haaku ja leian, et nõustamine ei “tee” kedagi homoks. “Soovahetus” on siin ikka väga allegooriliselt võttes, mitte opina mõeldud, sest seadusest tulenevalt alaealisele mingigi tervishoiuteenuse osutamiseks peab olema vanema teavituskohustus ja teiseks vanema nõusolek kirjalikus vormis, isegi vaktsiinisüstiks koolis, ammugi erakliiniku opiks.

Su laps jälle terapeudil kalli raha eest, et sul on aega oma viha siin laotada? Näed, sinagi vajad nõustamist.

Terapeudi, psühholoogi ja psühhiaatri kohus on muuta patsient NORMAALSEKS, mitte õigustada ega kiita takka tema luuludele, väärastumisele, ebanormaalsusele ja erandlikkusele. Inimesele on alati kõige parem olla tavaline ja keskmine. Igasugune erinevuse vajadus on juba väärastunud ego teema.

+5
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt