Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal Vastus teemale: Võtke aega video ära vaadata! LGBT aktivistide tegevusest Eestis laste kallal

Postitas:
Kägu

Hakkasin vaatama, aga see on ju klatšisaade. Kaks meest õiendavad millegi kallal, millest tegelikult ei ole mingeid andmeid. Keegi vanem olla läinud ja neile oma muret kurtnud. Sisuline ajakirjanduslik väärtus null – keegi ei ole vettpidavatest allikatest uurinud, mida LGBT-ühingu koolitustel tegelikult räägiti või on räägitud, mida laps ise asjast arvab. Vanem ilmselgelt on eitusfaasis – lapse probleemi on mituteist aastat ignoreerinud ja nüüd on pahad LGBT-tädid süüdi. Ma olen täiesti nõus, et alaealistele tehtavat teavitustööd tuleks väga kriitiliselt hinnata (ja siin vaatame lisaks seksuaalaktivistidele ka konfessioonide kapsaaeda, eksole 🙂 ), aga seda tuleb teha ajakirjanduslikult kvaliteetselt ja vastutustundlikult, mitte klatši vormis, mis kriitiliselt mõtleva inimese jaoks kohe teema ära nullib.

Miks “Pealtnägija” ei tegele – aga sellepärast ei tegelegi, et kui hakata teemat professionaalselt lahti võtma, mitte amatöörajakirjanduse vormis, ei jää sellest suure tõenäosusega midagi järele, sest homoseksuaalsuse tekkepõhjuste ja -hetke üle võib vaielda (ma olen kindel, et osa noori on mõjutatavad ja “pööratavad”), aga sugu vahetama nüüd küll lihtsalt ajupesu pärast keegi ei hakka – seal on siiski sügavad psühholoogilised probleemid taga.

Varro Vooglaid ja Martin Järvi on keskmise perekoolikaga võrreldes valgusaastate võrra korralikumad, vooruslikumad ja laitmatumad. Keskmise jumalatu inimese moraalne kompass on nii paigast ära ja tema enda eluviisid nii rüvedad, et ta ei saagi aru, kuidas loomulike väärtuste kadumine ühiskonnas ohustab tema enda lapsi ja tulevikku!

Varro Vooglaid võiks olla Eesti president ülisuurte volitustega, et kogu see siin riigis toimub hooramine, litsilöömine, laaberdamine, õgimine, jumala pilkamine ja “vabamõtlemine” lõpeks ja inimesed hakkaks jälle elama loomuseaduste järgi.

Vaadake ükskord ka seda asja teiselt poolt ja mõtelge, kuidas tunnevad end teie ühiskonnas kristlased, kes ihkavad puhtust, alandlikkust, jumalakartust ja vooruslikkust. Meie peame teleri, raamatute, ühiselu, aga isegi koolis õpetatu kaudu pidevalt puutuma kokku ebapuhta, rüveda, kõlvatu, räpase, ebardliku ja saatanlikuga! Saate te aru, kuidas see tänane ühiskond ahistab just parimaid, vooruslikumaid, täiuslikumaid ning kuidas just räpased, rüvedad ja jõledada täna võidutsevad ja õilmitsevad? Kas teil südametunnistust üldse ei olegi?

Just! Lillekesed jäänud siia p.samerre hulpima..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt