Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja Vastus teemale: Töökaaslase abikaasa on saripetja

Postitas:
Kägu

Naeruväärsed on need naised, kes endale sisendavad ja valetavad, et neile ei lähe mehe selline käitumine korda, sest koos lapsi kasvatada, heaolu, seks, raha, mugavus, logistika jne on ju palju tähtsamad. Nad ei saa tegelikult arugi, kuidas selline teeskluses ja kahepalgelilsuses elatud elu neid õõnestab. Eitagu nad seda palju tahes. Sellistest asjadest saavad alguse rasked haigused.

Mis on järjekordseks tõenduseks, et paratamatult hakatakse neid sõnumitoojaid vihkama, sest on teada, et sõnumitooja ei suhtu tegelikult halvasti mitte sellesse petjasse, vaid vastavalt tsiteeritud lõigule, hakatakse süüdistama ja alaväärseks pidama seda nelja lapse ema, hakatakse teda sildistama sõnadega ” naeruväärne” ja ” enesest mitte lugu pidav”, kui see naine kergekäeliselt minema ei koli. Mida oligi vaja tõestada. Justnimelt selle pärast neid sõnumitoojaid vihataksegi.

Mina ei vihka oma sõnumitoojat. Vastupidi, olen talle väga tänulik, et ta mu silmad avas.

Muide, minu sõnumitooja ei eeldanud, et ma mehe maha jätan. Vastupidi, ta on seda tüüpi inimene, nagu siin keegi, kes oleks nõus mehe nõmedate tegudega, peaasi, et mees oleks olemas, annaks seksi, raha ja aitaks tal lapsi transportida. Ta ütles, et ta ei olekski mind informeerinud, kui oleks teadnud, et ma selle pärast mehe juurest ära lähen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt