Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis täiskasvanud lapsele, kool, dokumendid Vastus teemale: Elatis täiskasvanud lapsele, kool, dokumendid

Ja otseloomulikult toetad sa last ka suvekuudel, kuna sel perioodil on ta ju jätkuvalt õpilane ega ei ole kooli nimekirjast välja arvatud.

Küismus tekkiski, et kui õpilane on x kooli lõpetanud, dokumendid välja võetud, ja kui plaanib sügisest uuesti kooli minna, siis kuidas peaks seaduse silmis olema suvekuudel?

Veel kord – jutt ei ole ühestki konkreetsest lapsest. Selline teema tuli lihtsalt arutlusele ja kuna arutlejatel kellelgi konkreetset kogemust ei olnud, otsustasin mina siia teema teha, aga noh jah…perekool suudab kenasti vastata (Sina), aga suudab ka täiesti teemaväliselt minestada (esimene kägu).
Suurem arvamuste erinevus oli just kooliskäimise tõestamise juures, et kas täiskasvanud lapse e-kooli saab ka vanem jälgida?

Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 11:34; 15.06 20:01; 15.06 20:05; 16.06 12:10; 19.06 08:48; 19.06 08:54;