Esileht Pereelu ja suhted Pealetükkiv ämm Vastus teemale: Pealetükkiv ämm

Postitas:

Väike kõrvalepõige elust enesest. Mul on tutvusringkonnas üks väga sümpaatne naishing, keda ma tunnen juba pikka aega. Ta on lahutatud, uus mees juba aastaid olemas, kuid käib väga tihti oma eksmehe eakat ema vaatamas, teda abistamas ning kutsub teda mitte (eks)ämmaks, vaid hoopis vanaemaks. Samuti suhtleb ta tihedalt oma eksmehega. Kui ma temalt kord küsisin, et miks sa kunagi teda ämmaks ei kutsu, vaid hoopis vanaemaks, sest Perekoolis kõik ainult ämmatavad: “ämm ütles seda ja ämm tegi toda”. Ta vastas naeratades: “Ma ei kasuta sellist sõna. Ta ju ongi vanaema, mu oma laste vanaema.”

Sa küsisid talt, miks ta oma EKSmehe ema ämmaks ei kutsu?? Kas sa talt seda ka ikka küsisid, miks ta oma eksmeest abikaasaks ei kutsu?

Ta kasutabki sõna “vanaema”, kuna tema seos tolle naisega ongi ainult “minu laste vanaema”, sinu enda jutu järgi aastaid enam mitte “minu ämm”. Oleks ikka suht pealetükkiv kutsuda ämmaks kedagi, kelle pojaga sa enam aastaid abielus pole olnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 15:24; 15.06 17:35; 15.06 22:16; 16.06 13:37; 16.06 20:51; 16.06 22:37;
To report this post you need to login first.