Esileht Pereelu ja suhted 2 aastat lahutusest möödas Vastus teemale: 2 aastat lahutusest möödas

Postitas:

Ei ole kellegi ideaalne elu.

Selle väitega ei ole mina nõus. Munul on minu jaoks ideaalne elu. Teiste arvates ei pruugi ta seda olla, aga mul on vaid üks elu ja sõltumata lahutusest, geneetilisest ravimatust haigusest ja muudest probleemidest leian ma, et maailm on ilus ja iga päev elamist väärt. Kõigil on probleeme, aga kas elu on ideaalne või mitte, saab selle konkreetse elu eleja vaid ise otsustada. Ka seda saab ise otsustada, kas sõltumata kõigest on iga päev hea või halb.

Kuradi raske on seda elu ilu näha, kui su maailma kalleim inimene saadab sulle linke enesetapu teinud teismelistest, kes lõpuks ometi rahu on saanud või kui leiad ta vannitoast verest tilkumas. Jah, ma üritan elu ilusat poolt näha, aga ma ei suuda praeguses olukorras õnnelik olla. Ma südamest loodan, et tulevikus ma taas suudan, aga praegu on väga väga raske 🙁

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 15:50; 25.06 15:25; 25.06 16:05; 26.06 11:02;
To report this post you need to login first.