Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ? Vastus teemale: Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?

Postitas:
Kägu

Hmm.

Minul on mitu lähedast meessoost sõpra, üks neist elab välismaal ja sageli viin samuti ta lennujaama või lähen vastu. Oma meessõpradega, nagu ka naissoost sõpradega jutustame aegajalt telefonis või Facebookis, käime söömas või jalutamas. Kaarte küll omavahel saatnud ei ole. Minu jaoks on see tavaline normaalne hooliv sõprus. Mu mehel pole küll paanika pähe löönud, et kas see on imelik või kas keegi mu sõpradest tahab hoopis mind endale. Mul olid ju sõbrad enne teda, ega ma ei pea nendega suhteid lõpetama hakkama. On täiesti normaalne omada häid sõpru vastassugupoolest. Eluterves suhtes selliseid “probleeme” ei tõstatu.

Tänapäeval vaevuvad inimesed suvalisi tuttavaid tülitama, et lennujaama saada? Alaealised, et ei suuda oma elu ise korraldada? Taksod sõidavad, kella peale tellid ette. Rääkimata Boltidest ja Uberitest, soodsamast soodsad hinnad.
Ei saa aru, tõesti.
Enda abikaasa kellelegi selliseid teenuseid ei osuta, ei käi ka kunagistele kursaõdedele puid ladumas ega toidukotte koju tassimas.
Ei kujuta ette isegi sellise teema tõstatumist meie peres.

Please wait...