Esileht Pereelu ja suhted Tuttavaga matkale Vastus teemale: Tuttavaga matkale

Postitas:

Suhtlus ei ole igapäevane ning mitte kuigi lähedane. Loetud korrad oleme ka kokku saanud. Oleme kohvikus käinud ja jalutanud. Kumbki kellegi kodus käinud ei ole. Seksi meie vahel olnud ei ole. Hingesugulus meie vahel puudub (vähemalt minu arvates). Lihtsalt suhtleme, kaks üksikut.

Kutt tahab seksida, muidu ta poleks sind kutsunud. Kas tal mingeid tundeid on, selle põhjal ei tea.
Sina pole voodisseronija tüüp. No siis toimigi, nagu hetkel tundub, et käi sel matkal ära ja siis vaatad edasi. Mehed magavad vabalt ühes telgis ja eraldi magamiskottides; probleem on ainult sääskedes.
Et sa oled talle kõike ausalt õelnud, see on väga tubli; enamus naisi ei tee seda. Ja siin ei saa mees ka rämedalt pettuda, kui talle on öeldud ja kui ta ikka päris mees on. Meeste seltskonnas korra ütlemine loeb.
Noormees lihtsalt loodab, et ehk sa muutud. (see on inimlik, kuigi seda peetakse naiselikuks). Nooo, vblla pisut on ka armunud.

Aga kui sa TÕESTI oled endas 100% kindel, et miskit ei juhtu, siis pigem loobu. Sa oled teda ju näinud ja otsus valmib sekundiga.
Ja ära kiusa seda noorukit rohkem.

P.S. Mees olen. Aga mitte noor, vaid pigem juba “vastik vanames”.
Noorust mäletan, mul küll nii ei olnud, aga oleks võinud ju olla. Ja siis oleks ehk nii ka mõelnud, nagu see kutt sul.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 14.07 13:47; 14.07 18:00; 14.07 19:37; 15.07 11:28; 18.07 15:14; 18.07 17:12; 20.07 11:57; 20.07 14:57; 20.07 21:25; 20.07 22:05;
To report this post you need to login first.