Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga ost – palun andke nõu Vastus teemale: Emmaljunga ost – palun andke nõu

Postitas:

Mul 2017 oktoobribeebi ja emmaljunga classik raamil ja autos eraldi kergkäru. Ei viitsi mina seda kobakat autos tarida, aga maal kergemaga pole ka miskit tarka teha. Kuna endiselt teeme igapäevaselt suuri jalutusringe (ca 10km) peamiselt kruusateedel, siis emmaljunga asendamatu.
Algselt oli autos turvahälli ratasteks cybex agis m4, siis müüsin selle koos hälliga maha ja asemele ostsin autosse cybex balios s. Need võtavad autos ka oluliselt vähem ruumi kui emmaljunga.

Ees pöörlevatega on nii ja naa. Pisikesed ees pöörlevad on meie talves tõesti mõtetud (väidan oma kogemustel cybexitega), mõni vaidleb siin kindlasti ka vastu, aga ma suudan 10x vihastada oma baliosega juba kaubanduse lumest lahtilükkamata parklast 20 meetrit poodi minnes????
Samas esimese lapsega oli i coo peak 4 air, millel oli 4 suurt õhkrehvi ja esimesi sai kergelt pöörlema panna. Vot see oli hea vanker. Kui nüüd tagant järgi mõelda, siis i coo oli kordades isegi mugavam ja mõnusam ja loogilisem kui emmaljunga????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 12:29; 24.08 22:51; 27.08 20:14;
To report this post you need to login first.