Esileht Koolilaps Kooli aktused pühapäeval :( Vastus teemale: Kooli aktused pühapäeval :(

Teatavasti on riiklikult ette nähtud koolipäevade arv. Seda muuta kooliti ei saa. Nii et koolid, kes alustavad õppeaastaga 2.septembril, tuleb kevadel päevake kauem koolis käia.

Ja me kõik teame, kui raske on õppeaasta lõpp, mil klassiaknast sirab päike ja mõtted mujal.

Jajah. ja õppeaasta algus on samuti raske. Kohe alustuseks 6 päeva järjest teha on julm. Mina ise ei suudaks. Aga lapsed peavad suutma?

Ma olen täitsa päri sinuga. See aktus on seal viie koolipäeva ees ikkagi liig mis liig. Kurnav igas võtmes. Sellest on ka suhteliselt keeruline, kui mitte lausa ilmvõimatu taastuda. Peaks aktuse asemel hoopis piketi Haridusministeeriumi ees korraldama, et kuidas nad tolereerivad sellist õpilaste julma kohtlemist!!!

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 23:50; 25.08 17:25;