Esileht Koolilaps Laps valib ise endale riideid poest Vastus teemale: Laps valib ise endale riideid poest

Mul on siiani oma kahe poisiga lihtsalt läinud (7 ja 11). Neile on kõik sobinud, mida olen ostnud. Nüüd juba, kui on võimalik, nad on läheduses, siis küsin, kas meeldib. Aga üldiselt nad riietepoodi üldse tulla ei taha, jalanõusid peab ikka proovima ja suuremale pükse jalga. Viimati väiksem tahtis osta minu jaoks koledat pluusi, hirmsuure pildiga, no millega kooli ei sobi minna ja kodus käimiseks oli liiga kallis osta. Nii ma talle ka ütlesin, aga tegelikult tundsin ennast halvasti, et tema valiku maha tegin, aga praktiline meel ei lubanud osta. Nii, et ma pigem käin ilma nendeta poes, siiani on asjad meeldinud ja kui tulevikus tahavad hakata ise valima, siis eks üritan suunata ja mitte oma maitset nii väga peale suruda.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 17:41; 26.08 15:53;