Esileht Koolilaps Kooli aktused pühapäeval :( Vastus teemale: Kooli aktused pühapäeval :(

Postitas:

Mina ja paljud teised käisidki 6 päeva järjest koolis. Aastaid. Meie tegime ka balti keti ja selle vabariigi.

Sina ja su lumehelbeke seda muidugi ei suuda. Üks aktus pühapäev üle elada pärast kolme kuud puhkust on muidugi ennekuulmatu piinamine.

Miks sa nii õel oled endast erineva arvamusega inimese vastu? Mina ei õelutse nende kallal, kes just esimest septembrit aktusepäevaks tahavad, lihtsalt ütlen enda arvamuse. Miks sina õelutsed?

Ma käisin ka laupäeviti koolis, kui kunagi aastal 76 kooli läksin. Ja ei pea seda normaalseks. Ja mul pole lumehelbekestest lapsi, ära võta enda järgi. Ahjah, sinu lapsed on koolikiusajad, nii õelal isklikuks muutuval ema puhul see normaalne, muidugi.

Sulle muidu meeldiks, kui peale neljanädalast puhkust enne, kui esmaspäeval tööle lähed, peaksid pühapäeval kell 10 tööle minema, et seal ülemusega rääkida, tema motivatsiooni kõnet kuulata ning järgmise nädala/aasta tööplaanid üle vaadata? Mulle ei meeldiks.

Sest sina oled enneolematult empaatiavõimetu nende suhtes, kelle elu ongi julm.

Kool hakkabki 1.september. seekord pühapäev. Mis see minu puhkuse analoogia siia puutub? Äkki alustaks pigem siis 30.august?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.08 17:25; 25.08 18:31; 25.08 19:59; 26.08 07:33; 28.08 21:56;
To report this post you need to login first.