Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019 Vastus teemale: Oktoobri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ma ei tea, mul on selline nokk kinni saba lahti tunne. Käisin täna viljatusravi arsti juures, et siis proovide vastuseid analüüsida. Kokkuvõtlikult võib öelda, et mul on kõik hästi. Mingi näitaja on veidi kõrge, aga see las ta siis olla. Ma ei saanudki aru, kas see siis mõjutab midagi või mitte. Mehel on kirjutatud, et viljastamine loomulik: jah, aga kuna kontsentraat madal, siis saatis meestearstile konsultatsiooni. Mulle ütles, et võib mu ka siis läbi vaadata, kui mul süda sellest rahule jääb. Tulemus: PCOM ovaariumid, sonograafias ovulatoorne menstruaaltsükkel – küps foll või ovulats mõni tund tagasi toimunud, ootab spontaanset rasestumist kuni suvi 2020 kui rasedust ei saabu – tulla tagasi. Ses suhtes tore, panustasime pühapäeval pärast planeeritud pausi, et poisse veidi kinni hoida, eile siis igaks juhuks veel ja pärast tänast arsti polnud enam midagi kaotada,panustasime veel. Arst ütles, et kui mul isu raha kulutada, siis võin inovo+inofolic võtma hakata, et halba ei tee. Kui ma pärast vaatasin, palju 3 kuune kuur maksab (u.250e), siis sain ta kommentaarist natuke aru isegi. Kui ma küsisin PCOM ovaariumite kohta, et mida see tähendab, siis vastati, et seda see tähendabki. Kas keegi oskab täpsustada, ma saan aru, et polütsüstilisi munasarju mul ei ole, aga midagi nagu on. Aitäh!

Ikka kahte triipu soovides!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.