Esileht Pereelu ja suhted Naised kes on maganud üle 20 mehega Vastus teemale: Naised kes on maganud üle 20 mehega

Postitas:

Arvan, et need naised on teistsugused. Ei tahaks halvustada aga midagi, aga nad on lihtsalt vabameelsed. Et nad pole mingid Siiri Oviiri või Keit Rosimannuse tüüpi naised.

Tõenäoliselt on ka nende sõbrannad samasugused.

Sexi ei minda suure tseremoonitsemisega, et 3 kuud käe hoidmist, vaid ilmselt minnakse kohe.

Mul endal on sõbranna, kel võiks 20 meest täis olla. Võtmesõnad. Üksikema-mehele orienteeritud

Voodisse läheb kiiresti hiljemalt teisel-kolmandal kohtumisel.

Aastas stabiilselt mingi 2-3 meest,naine juba 40+ ka. Et mehed ikka stabiilselt ajas, mitte nii, et 10 meest kuuga.

Kuidas ta ise defineerib seda suhet? Huvitav on see, et tal on siiski ootused suhtele. Et ei saaks öelda, et see on kepisuhe.

AA üks asi veel. Kui mees nt kutsub välja või mingi muu märkuse teeb, siis naine läheb väga kergesti kaasa. Mingit peenutsemist pole. nn clikcrate on väga kõrge. Et meeste nn flirt ei lähe tühja. Et kui oma sõbrannat vaatan, siis see 20+ partnerit võib päris reaalne olla, ilma , et peaks nn mingi lits olema. Lihtsalt oled avatud nn pakkumistele…

No mul küll 20+ meest otseselt pole olnud aga minu arvates on täiesti normaalne nooremas eas katsetada, nii 20ndates. Ei pea just külaga magama aga kui inimene meeldib ja tõmme on, hormoon möllab siis on asi ju täitsa ok. Ise olen 30+, vallaline aga näe ei kisu hoorama, tegelen hoopis hobide ja muude toredate tegevustega, sest tean, elukogemus on õpetanud, et seks ilma tunneteta pole minu jaoks sama kvaliteediga, kui seks armastatud mehega, seega olen parem ilma. Kas ma nüüd sellepärast olen kuidagi teistsugune, vaevalt. Suhetes olen olnud alati truu, sest mehega, kellele pühenduda ei tahaks ma suhet looma üldse ei hakkagi, suvaliste meestega pole ma ka kunagi maganud, keda korra või paar näinud, olen eelistanud sellised seiklused pigem läbi elada juba pikemalt tuttavate inimestega ja kui aus olla ei näe selles midagi halba. Praegu on elu ka ilma seksita, ka ei sure ära. On ka asi mida nii süvitsi vaagida, oma numbrit pole kunagi partnerile öelnud, pole ka ise küsinud, ei huvita, pigem saadan uue mehe enne arsti juurde, kui asjad üldse nii kaugele jõuavad, nii igaks juhuks kontrolli ja lähen ise kaa – see on minu arvates olulisem jutt, kui küsida: Musi, mitme naise sisse sina oma peenist oled torganud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 00:40; 16.10 00:54;
To report this post you need to login first.