Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu olukorras? Vastus teemale: Mida teeksite minu olukorras?

Postitas:

Mu perekond on õnnetu, et mul kedagi ei ole. Vanaema on rahulolematu, et mul kaaslast ei ole ja isa ütleb, et sul on aeg perekond luua. Aga hakata oma välimust muuta, et äkki õnnestub kaaslane leida…. Ei viitsi tõepoolest. Seksiga olen koguaeg üksinda hakkama saanud, kuna pole mitte iial kellegi valik olnud. ????

No kui sa ei viitsi midagi muuta, siis milleks see teema ja küsimus?

Ole siis üksi ja varsti vana ja üksik vanatüdruk.

Muuseas, ilmselt pole sinu viga niivõrd mitte välimus, vaid nagu sa ise ütled, et “ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene” ning see, et sa kohe eeldad, et sind niikuinii kohe petetakse. Suurim turn off naiste puhul.

Aga see ongi paljude puhul reaalsus, et on uute inimeste jaoks igavad ja pole säravad suhtlejad. Lihtsalt ei tea, mida öelda inimesele, kellest veel arvamus puudub ja kelle kohta midagi ei tea. Isegi küsimusi ei oska küsida tühjalt kohalt, sest mille kohta küsida? Pole mõnel seda lobaajamisgeeni ka, et eimillestki lõpmatult rääkida. Ise ei pea end ennatlikult igavana nägema, aga näed ju, et suhtlus ei tule välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.