Esileht Koolilaps õpetajate tase Vastus teemale: õpetajate tase

Mind paneb alati imestama, kui keegi ütleb, et õpetajaks õpivad need, kes kuskile mujale sisse ei saa ???? Mismõttes nagu? Peab olema ikka piisavalt enesekindlust, et üldse õpetajaametit valida. Vaevalt et mõni noor mõtleb, et ah, lähen õpin niisama 5 aastat oma elust õpsiks. Pigem on nii, et noor inimene saab alles õpingute käigus aimu, mis see õpetajatöö üldse endast kujutab ja paratamatult on ka neid, kes selles ametis vastu ei pea ja õpetajaks ei sobi. Lähedalt noorte õpetajaks õppijatega kokku puutununa võin öelda, et kui palju olen näinud noori tulemas õpetajaks õppima ja imestanud, et mida sa siit otsid? Aga õpingute jooksul on inimene teinud läbi sellise enesearengu, et ohohoo. On noori, kes on oma olemuselt ülivõrdes õpetajad, aga teadmistes ei ole nii kompetentsed ja on vastupidiseid, kel on tarkus, aga puudu inimlik soojus ja oskus lastega tööd teha. Jah, nad õpivad ülikoolis kõike seda, aga väita, et nad tulevad õppima seda selleks, et midagi muud nad ei oska, on vale.

Kui palju on üldse hetkel koolides õpetajaks õppinud inimesi? Sugulase koolis annab ainet tantsupedagoog. Ingl keele õpetaja on üliõpilane jne

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 10:22; 17.10 10:27; 17.10 11:41;