Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri ost ja hinnapakkumine Vastus teemale: Korteri ost ja hinnapakkumine

Postitas:

2017.septembris algasid pöörise korterite hinnad 66 tuhandest. Seda siis pöörise 18 ja 14 majades

Isegi täna on seal pöörise 10 majas ühetoalisi veel alla 100 tuhande minu meelest.

See Pöörise on ju üks paras Lasnamäe. Hunnik tornmaju üksteise kõrvale laotud. Ja uusarenduse kööktoa asemel ostaks ma iga kell vanas paneelikas oleva 2-toalise, ei peaks vähemalt pliidi kõrval magama.

Jäägu sulle sinu arvamus 🙂 Noorele üksikule inimesele, kes kodus peamiselt magamas käib, on see paraja suuruse ja kuluga. Minu meelest jäi pliidiplaadi ja voodi vahele ligi 7 m. Klaasist lükanduksega saab köögiosa täiesti eraldi teha ja kui led valgustusega fototaust pliidi seina panna, annab huvitava sügavuse. Aga jah, lasnamäega ühist on seal samuti, ühistranspordiga saab igale poole väga hästi liikuma. Kahtlemata oleks kahetoaline olnud parem aga kui pangalaenuga osta, siis ostad selle mida saad ja piirkonda, kus liigud ( kohta kus kool töö ja sportimisvõimalused kõige lähemal on) Kogu Tallinn on minu meelest üks suur Lasnamäe ja eks ma sellepärast oma maja linnast välja ostsingi kuid lastel peab olema enne maale kolimist võimalus õppida ning linnas elada ka. Teema oli korteri ostust ja hinnapakkumisest, jagasin oma kogemust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 12:01; 17.10 16:20; 18.10 10:34; 19.10 01:36; 22.10 07:40;
To report this post you need to login first.