Esileht Pereelu ja suhted Kas lasete lapsel/lastel neid teenindada. Vastus teemale: Kas lasete lapsel/lastel neid teenindada.

Ei ole kodus teenindamist. Mitte keegi ei pea mitte kellegile midagi tegema. Võib ja saab teha, aga ei pea. Meil on nii, aga muidugi igaüks paneb ise oma kodureeglid paikka.
Kodus ja väljaspool kodu ei saa ropendada. Oma tunnetega peab hakkama saama. Ropendamisega ei lahenda midagi. Kooli ja kodu koostöö on ka muidugi väga tasemel. Kui koolis laps ropendab, siis peab ta oma roppuse paberile kirjutama ja see roppus saadetakse koju vanematele. Lapsevanem peab paberile oma allkirja andma ja selgituse kirjutama, kuidas ja millise ajagraafikuga ta kavatseb lapse suuvärgiga edasi tegelda. Kui lapsevanem ei tegele, siis tegeleb lapsega kool. Ühiskond võtab vastutuse enda kanda.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 15:50; 19.10 17:01;