Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas see on piisavalt anonüümne? Vastus teemale: Kas see on piisavalt anonüümne?

Postitas:
Kägu

Iga teema sees ju ainult on niipalju kirjas, palju või millal keegi postitanud on sinna konkreetsesse teemasse!!!

Vot ei ole, see ongi mu kirjutise point. Teatud rubriikides (ilu, tervis, isegi laadal) on näha mitme kuu tagused postitused ka. Kui keegi tahaks jälgi ajada, saaks ta seda teha, sest mõni on a’la 10+ postitust teinud erinevatel teemadel. Küsimus tekkiski eetilisuse osas just terviserubriigis. Kes tahaks, saaks väikse haigusloo ühe inimese kohta koguda ja siin liigub igasuguseid.

Loomulikult on seda teemas vaja teada, kui läheb vaidluseks – kuidas muidu siis oma oponendi iga kirjutise üles leiad???
Uues teemas ju pole eelmise teema postitajate eelmise teema aegu ega kuupäevi ja mitu korda keegi üleüldse siin perekas postitusi teinud on.

Kas selleks on vaja teada, mida ta mitu kuud tagasi mingis muus postituses kirjutas, mis asjassegi ei puutu? Nagu öeldud, siis mõnes alateemas on see näha.

Ma olen saripostitaja ja PK veteran, leia mind nüüd vaidlemas kellelgiga peale sinu, kui kavatsen sulle vastu vaielda, või leia mu mõni teema, kus olen äratuntavalalt vaidlusaldis!

Jutt ei käinud sellest.

Ja otse loomulikult tuntakse hüpohondrik siin ära, sest normaalne inimene teeb oma teema siin ära, saab vastuseid (või ei saa) ja läheb ARSTI juurde!!!!

Jällegi – üks asi on inimene käekirja järgi ära tunda, teine asi see, kui kõik ongi ajalise täpsusega välja toodud, mida ta postitanud on hoopis teistel teemadel.

PS. Jäta juba see oma lahtise iksi kirjutamine keset muidu täitsa kooliskäinud inimlapse postitusi, muidu tulen tagasi ja poogin sulle su päris mitu su teemat ja sõnavõttu link lingilt kaela ümber. 😀

Matemaatikas tähistatakse misiganes tundmatut arvu x-i või muu tähega ja ma pole kindlasti ainus, kes seda teab. Nii et sellega mingeid teemasid küll pähe määrida ei saa (tõestus: otsing annab sellele 617 vastet).

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt