Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pühapäeval Tallinnas vaikset kohta õppimiseks Vastus teemale: Pühapäeval Tallinnas vaikset kohta õppimiseks

Postitas:
Kägu

Miks te naeruvääristate inimese muret? Kõik inimesed ei ela Tallinnas. Mõni elab Tallinnas, aga näiteks väikesed lapsed ei lase kodus õppida. Mis iganes …

Mina olen vahel tunni või paar õppinud lihtsalt autos, jätnud kuskil rahulikumas parklas mootori tööle (külmal ajal) ja saab õppida küll. Aga terve päeva on raske vast ja saastab liialt keskkonda ja võib-olla teema autoril ei ole autot.

Siis teine variant on mingi odavam hotellituba vm majutus võtta, ehkki see on muidugi igal juhul kallis. Ja kui tahta ka päeval, sh lõunaajal, õppida, siis peaks lausa kahe järjestikuse öö eest maksma.

Siis Tallinna kohta ma ei tea, aga vähemalt Tartu Ülikooli õppehoonete uksed on üldjuhul ka nädalalõpul päevasel ajal avatud. Laupäeval-pühapäeval on koridorid rahulikud ja vaiksed, päris hästi saab õppida, kui kuskilt mõne pingi leiab.

Rohkem variante praegu hoobilt pähe ei tule.

Igatahes loodan, et leiad mugava paiga, ja edu eksamiks (või mis Sul iganes ees on)!

Please wait...