Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Info neile, kel kirurgiline abort ees. Vastus teemale: Info neile, kel kirurgiline abort ees.

Postitas:
Kägu

Minul peetus rasedus ja olin sunnitud samuti aborti tegema. Minu jaoks oli see niigi väga raske ning infot ees ootava kohta ei leidnud mitte kusagilt. Googlest leiab infot protseduuri enda ja ohtude kohta, aga mind huvitas ka just kõik see, mis haiglas ees ootab. Ei aidanud ka see, et mul on suu peas, sest arsti ainus imfo oli, lähete hommikul päevaravisse, seal kuulete. Kõik inimesed ei tee aborti omal soovil ja ei tasu jäme olla. Paraku haiglas koheldakse kõiki võrdse põlastusega. Sain seal sõimata ka, et omal susse kaasas polnud. Abordi põhjust näeb vaid arst. Teiste silmis oled tavaline vastutustundetu aborditaja, kes õigel ajal ei taibanud pille või kondoomi kasutada.

Minusse suhtuti küll väga kaastundlikult, kuna ei teinud selleks, et lapsest lahti saada. Nii hoiti ja poputati ja muretseti, Pärnus siis oli nii.

Kas neisse, kes “soovivad lapsest lahti saada” tuleks suhtuda kuidagi põlastusega? Kas see on sinu meelest okei? (Ei, ma pole kunagi aborti teinud!)

Jah

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt