Esileht Väikelaps Agressiivne laps lasteaias Vastus teemale: Agressiivne laps lasteaias

Postitas:

Ma räägingi, teised ei pea kannatama ühe-kahe pärast, seetõttu lahkuvadki teistesse rühmadesse need, keda klobitakse.
See, et ühel lapsel on probleem, seda ei pea teised lapsevanemad lahendama, vaid oma vanemad koos spetsialistidega ja lasteaiaga

Jah, see jutt kõlab loogilisena, aga reaalsus on see, et kui lasteaed kutsub spetsialisti last vaatama, peab selleks olema vanema kirjalik nõusolek. Kui vanem on koostööaldis ja ise ka mures lapse käitumise pärast, siis nii saab asjad liikuma. Kahjuks on väga palju niisuguseid vanemaid, kes keelduvad sellest, et spetsialist last vaatama tuleks. Nad ise eitavad probleemi ja kõiges on süüd teised…. Töötan ise lasteaias ja kahjuks on see reaalsus. Olen ise olnud täiesti läbi põlenud, kui mu rühmas käis üks laps, kes pidevalt hammustas, lõi, ei allunud reeglitele ja vanemad ei teinud koostööd. Oligi nii, et see laps hammustas iga väikese asja peale, mis teda häiris. Sain aru õhtul vanemate pahameelest, kelle lapsed olid hammustusjälgedega, aga see toimus nii kiirelt. Minu õnneks see laps lahkus minu rühmast kolimise tõttu, aga olen kuris, et teises lasteaias see kõik jätkub… Peale selle lapse lahkumist hakkas mu töö mulle jälle meeldima.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.