Esileht Väikelaps Mida te palaviku kohta teate? Vastus teemale: Mida te palaviku kohta teate?

Postitas:
Kägu

Tagatipuks need digitaalsed kraadiklaasid piiksuvad mingi numbri juures, aga pärast seda hüppavad numbrid kõrgemaks edasi. Tõenäoliselt pole termomeeter võimeline mõõtma tegelikust kõrgemat temperatuuri, seega, miks kuradi pärast nad kõik juba madalama peal piiksuma hakkavad?

Ma ise arvan, et asi on selles, et näiteks minu kraadiklaas hakkab piiksuma, kui 30 sekundi jooksul pole näit muutunud. Aga on olemas võimalus, et näit muutub 33 sekundi pärast… Ega ta muidugi enam palju ei muutu, kui nii aeglaselt tõuseb.

Mul on laps 3a, praegu tundub üldiselt nagu terve, nina on veidi kinni vahel, aga vahel õhtuti tundub mõnikord soe. Olen kaks päeva nüüd kraadinud sel hetkel, saan 37,7 või 37,6 taguotsast. No mis ma arvama pean sellest? Viimasest koledast viirusest on möödas u 3 nädalat, oli kaks kõrge palavikuga haigust paarinädalase vahega.

Ilmselt võiks arvata seda, et sul on nende kahe koleda viiruse järel hirm sees ja näed tonte seal, kui neid ei ole.

Kas keegi palun seletaks mulle selle kraadimise müsteeriumi lahti. Miks selle kohta igaüks ise juttu räägib?

Sest neid on erinevates kohtades erinevate isikute poolt nii õpetatud.

Miks riikides normid erinevad on?

Vt eelmine.

Millal peaks mingit vinduvat haigust kahtlustama?

No laps võiks ikka kahtlaselt väsinud või viril olla.

Kuidas te lapsi siis kraadite, kui nad tagumiku peale protestima hakkavad, igal pool on jutt, et kaenla alt on tulemus vale?

Kraadingi kaenla alt, mitte tagumikust, pole proovinudki, kas laps protestiks või ei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt