Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf ja töökoht Vastus teemale: Ivf ja töökoht

Postitas:
LV

Meil on üsna väike kollektiiv ja mu töölõik selline, et keegi mind väga ei asenda. Esialgu kui käimist väga palju ei olnud, siis jäin üldsõnalisemaks. Hiljem kui oli rohkem ja tihedalt käimist, siis rääkisin otsesele ülemusele. Selleks oli peamiselt kaks põhjust. Esiteks ma käisin IVFi tegemas teises linnas ja kliinikus käimine võis kellaajast sõltuvalt tähendada minimaalselt pool päeva töölt eemal viibimist. Teiseks mõjutas kogu see protsess mind tugevalt ka psühholoogiliselt ja paraku mõjutas ka töö kvaliteeti ja ülemuse teadlikkus aitas vajadusel keerulisematel hetkedel ühtteist delegeerida.

Ma tean, et ma oleks võinud ka oluliselt üldsõnalisemaks jääda, aga mulle tundus niimoodi lihtsam. Mis ma ikka keerutan, ülemus võib ikka teada, et miks ma arstil nii palju käisin. Sealjuures ei ole mul kunagi tööl olnud survet, et ma pean rääkima ja suhtumine kogu sellesse protsessi on olnud väga mõistev.

Keegi rohkem tööl ei tea samas, sest see ei ole teema, mida ma oleksin tahtnud töökaaslastega väga arutama hakata.

Please wait...