Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse katkemine, kas võis siiski olla emakaväline? Vastus teemale: Raseduse katkemine, kas võis siiski olla emakaväline?

Postitas:

Ma triibupüüdjate teemast mäletan, et su hcg tõusis ainult vaevu üle 50? Mitte keegi ei saa sulle nii väikse raseduse korral öelda kuhu kohta see kinnituda üritas ja sellel pole mingit vahet aga mina ei usu, et sul emakaväline oli ????‍♀️ Mul on emakaväline olnud, kuni 9nda nädalani ei leitud seda ei emakast ega kuskilt mujal. Alles siis kui hcg tiksus üle 500 (hcg kasvas väga aeglaselt, igapäevaste veretestidega hoiti silma peal) võis mingit halli massi munajuhas näha. Emakavälisele iseloomulikud ühepoolsed valud tulevad sellest, kui see rasedus kasvab piisavalt suureks, et munajuhasse enam ei mahu ja see hakkab valusid tekitama ja lõpuks lõhkeb. Kui sul ilusti kõik välja tuli siis on need ilmselt tavalised päevade/katkemise valud. Ja su hcg langes ka väga kiiresti. Emakavälise korral see tõuseb ja langeb väga aeglaselt (välja arvatud LAPi korral)
Sul oli väga varajane raseduse katkemine, ei ole vaja üle mõelda 🙂 edukat uut katset!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:32; 05.12 21:05;
To report this post you need to login first.