Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millise influenceriga sa koostööd teeksid? Vastus teemale: Millise influenceriga sa koostööd teeksid?

Postitas:
Kägu

Juutuubereid ma ei vaata, mul on oma ajaga parematki teha. Teksti saab lugeda kiiremini.
Professionaalse suhtluse teemalisi blogijaid ma ei tea, sest see teema ei huvita mind ennast. Suhtlemine on üldse üle hinnatud, sest nagu perekooli blogijateteemadestki näha, kõik on oma eelarvamustes kinni ja tegeliku suhtluse asemel ainult nõus neid eelarvamusi paljundama. Nii et kõik suhtluskoolitused on isiklikult minu meelest õhu müümine.

Võib-olla Ritsiku blogisse sobiks see suhtlemise jutt. Tema on ka väga loetav, aga kas ta nõustuks midagi sellist reklaamima, ei tea.
See selleks.
Rahvatervisest räägib Henry oma blogis “A mida Henry teeb”. Väga populaarne ja Henryga saab kindlasti kaubale, sest ta kasutabki oma blogi sel eesmärgil.
Spordist ja tervisest on juttu olnud ka Rentsi blogis. Tema blogi pole müügiks, aga leidke midagi, mis teda huvitada võiks.
Kui su huvitavamaid asju (raamatuid, muusikat, etendusi, näitusi) turundada ei ole, siis vähemalt ära tule ütlema, et “kõik blogijad” on nii- ja naasugused. Sellised üldistused ja lahmimine jätab su suhtluskoolitusest väga halva mulje. Sellised üldistused ONGI nõukaaegsed.

Muide, ühest (suhtlus? Kriisi?) koolitusest kirjutas Murca feministeeriumis toreda arvustuse. Kriitilise, nii et seda sa ilmselt ei taha. Ka Marca ja Tavainimene on oma blogides kirjutanud suhtlemisest mitmesuguste nurkade alt, sügavuti ja hästi läbi tunnetatult, Notsu kommentaarides teiste inimeste blogides on kõige briljantsemad ideed just suhtlemise teemadel, aga jällegi – inimestele, kes kalduvad liiga kergekäeliselt üldistusi tegema, need nurgad ei sobi.

Ega te ei pea oma kaupu väärtuslikele blogijatele pakkuma, lihtsalt palun ärge tehke lolle üldistusi! Aargh! Või kui te teete lolle üldistusi ja kui teie sooviks ongi leida ainult “kõik-müügiks” blogijaid, siis leppige sellega, et see on teie enda tekitatud probleem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt