Esileht Beebi ja mitmikud Ööuni Vastus teemale: Ööuni

Mul oli/on samasugune laps. Vanusega läheb paremaks. Proovisin kõiki raamatutarkusi ja kogenenumate emade soovitusi. Miski muu ei aidanud, kui ainult aeg. Kuskil 1-aastasena hakkas endise lugematu arvu kordade asemel 4 korda öösel ärkama ja praegu on 4-aastane ning ärkab ikka 1-2 korda.
Mõned asjad, mis mul ei toiminud, aga võivad toimida sinu lapsega: nututa unekool, nutuga unekool, varem magama panemine, hiljem magama panemine, oma toas magamine, isa paneb lapse magama ja lohutab öösel, ema lõhnaga öösärk lapse voodis, öise söötmise lõpetamine (kui laps on piisavalt suur selleks) jne.
Üks asi veel, et vaata üle päevased uned, kui need on liiga pikad, siis võib asi ka selles olla, et laps magab oma unevajaduse päeval täis.