Esileht Pereelu ja suhted 30+ meeste läbilõige Tinderis Vastus teemale: 30+ meeste läbilõige Tinderis

Postitas:

Tegin ka üks õhtu Tinderi. lOen 40+ ja otsitavad mehed ka samas vanusegrupis. No samas vanuses mees võib olla selline totaalne ilueedi, kuid on sellised, kes on endast pildi pannud, kus nad on just kummikute ja tunkedega laudast tulnud. Küllaga on näha tuttavaid, samuti tuntud inimesi. Kokkuvõte on see, et üks mees oli just lahku läinud, misõttu tema otsis vaid kaaslast, kellele jagada, et milline jube inimene tema ex on. Siis olid sellised uurijad ja kompajad. Üks kõige ilmetum ütles kohe esimeste lausetega välja, et soovib naist. Üks oli tõeline mesikeel. Temaga käsin ka huvi pärast söömas. Uhh, füüsiselt oli selline harju keskmine, intelligentsuselt samuti. Tinderis on ta nüüd juba paar aastat möllanud, mistõttu ikka väga põnevat elu elanud. Ta laotas oma elu ja tegemised mulle suures plaanis ette, mistõttu ei jõua ma seni ära imestada, et üks mees jõuab nii palju naistega sebida, suhteid metsa keerata jne. No ikka totaalne seep. Mina tugeva närviga kuulasin kõik ära, kuid no see oli ikka võimas.
Ma usun, et Tinderist võib leida toredaid kaaslasi, kuid ikka selliseid tegelasi on ka, et kui inimene poleks seda kõike rääkinud, siis ei usuks, et nii on ka võimalik elada. Mind paneb vaid imestama, et kes on need naised, kes selle kõigega kaasa lähevad.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:26; 19.01 09:55;
To report this post you need to login first.