Esileht Ajaviite- ja muud jutud Megxit Vastus teemale: Megxit

Postitas:
Kägu

Meghanist pole paparazzopilte. Keegi ei passi teda põõsast. Ja kui tahab, siis kaob avalikkuse silmist täielikult – keegi einäinud teda kaks kuud eelmise aasta alguses ja lõpus.

Siin ainult kaugelt tehtud paparatsopildid ongi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7909443/Meghan-beams-carrying-Archie-walking-dogs-Harry-boards-flight-Vancouver.html

See, et ta kaamerasse naeratab, tähendab, et nägi seda fotograafi autode taga passimas. Mõned kuulsused näitavad näppu, mõned sõimavad, mõned naeratavad. Kui see oleks planeeritud demonstratsioon, siis oleks ta ka rohkem sätitud ning laps paremini hoitud. Vaata Kardashianite “paparatsopilte”, ükski juuksekarv pole valesti.

Loomulikult võib ta avalikkuse silmist kaduda – aga see tähendab ka seda, et ta istub päev läbi kuskil villas.

Mis on teie arvates muidu heategevusorganisatsioonide ja kuulsate inimeste koostöö eesmärk? Et mitte keegi ei teaks, et üks kuulsus neid külastab? Veider on kuulata, kuidas sarjatakse täiesti loomulikku koostööd, kus kuulsus toob heategevusorganisatsioonile tähelepanu, organisatsioon saab raha ning kuulsus veelgi kuulsamaks. Nii need asjad ju käivadki. Kui keegi ühtegi heategevusorganisatsiooni ei teaks, ei saaks need ka nii palju annetusi. Täiesti tavaline inimene võib ju neid veri ninast väljas reklaamida, inimeste teadvust tõsta, aga üks pilt kuulsusega toob kordades rohkem tähelepanu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt