Esileht Pereelu ja suhted Miks ta ei taha seksida? Vastus teemale: Miks ta ei taha seksida?

Postitas:

Ma nüüd esinen revolutsiooniliselt uudse arvamusega, aga äkki on mees ka väsinud ja stressis? Töökoormus suur, kodus laste kisa ja “teadagi mida” ootav naine, kes on vihane, kui ei saa (nii erutav), lõpuks on seks ise lõõgastuse asemel ka üks kohustus pikas reas jne. Linnuke kirja to-do listis- “rahuldada naine”.

Kuulge, ise pereinimesed, no leppige siis kokku, kas täna õhtul läheb asjaks või saavad kõik rahulikult magama minna! Meil on küll nii, väike vihje, siis läheme paneme lapsed magama (ja siis mina ei jää hambad laiali koos titega magama, nagu enamasti juhtub) ja ikka saab oma aega ka.
Siin on näiteks üks nipp, kuidas teada anda, et on aeg: https://www.youtube.com/watch?v=M9Zxh881OR4 The bead system

Lase ta isapuhkusele ja vaata kuidas siis asjad on.

Ainuke asi, et kui mees on praegu väsinud, siis isapuhkusel on ta lõpuks täitsa ära aetud 🙂 Mina ei jõua ära oodata, millal ma saan töö juurde puhkama ja normaalse täiskasvanu juttu ajama selle 24/7 tralli-lallitamise asemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.