Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas teil õnnestus unekool, kui laps lutti ei tunnista? Vastus teemale: Kuidas teil õnnestus unekool, kui laps lutti ei tunnista?

Ausalt ei kujuta ilma lutita ette. Esimesele lapsele olin elav lutt 2 kuud, seejärel tuima järjekindlusega pakkusin ja milon esimene kord jäi suhu. Elu muutus. Rinnad olid pidevast lutsutamisest rahustamise eesmärgil ribadeks selleks ajaks.
Nyyd teise lapsega kohe järjekindlalt hakkasin lutti toppima, erinevaid nagu eelmisegagi. Bibs sobis pika toppimise peale ja uinubki kas sellega või enamasti ka ilma oma voodis. Ruttu kukub see suust välja peale uinumist.
Aga tissiga magAmapaneku jätaksin viimaseks, sellega harjub nagu hea asjaga ruttu, ja see muutub pika peale emale ypris koormavaks.

Saan nyyd sada miinust, aga mina harjutaks ikka lutti…ma ei tea muidugi kas 4-kuuselt enam harjub aga usun, et harjub.