Esileht Beebi ja mitmikud EJ City Cross või EJ Scooter? Vastus teemale: EJ City Cross või EJ Scooter?

Postitas:

Minu meelest on Scooter ikka palju kergem, see kaalub 11-12 kg olenevalt ratastest ehk siis u 4 kg vähem kui CC. Pealegi on Scooter palju kitsam, mis autosse pakkides või bussiga liikudes on väga oluline. Istumisosa on Scootril ka pikemalt kasutatav ja kaarvarju puhul just pikem on ju parem – päike ei paista silma, kui jalakate on kasutuses, siis on laps magamkse ajal väga mõnusas pesas peidus. Scootril ainult kehvem see, et pakikorv on väiksem, aga minu jaks see probleem ei olnud. Jah piiluakent ei ole ka, aga ma ei tundnud sellestki puudust. Mul oli Scooter 4S, millel ka manööverdusvõime parem, sest rattad pööravad. Aga see on juba teine teema, ma lihtsalt nende mitte pööravate rataste pärast juba ei tahaks City Crossi (või tavalist Scootrit), sest sellistega piin jalutada ja eriti kuskil bussis või poes. Scooter pole mingi kergkäru, vaid ongi korralik jalutuskäru hea vedrustuse ning korralike ratastega, samas ikkagi mõõtmetelt kompaktsem kui päris suured vankrikomplektide kärud. Vihmakiledel osadel on sellised kotid, mida saab krõpsuga raami külge panna ja me kasutasime sellist, seega taskuid vaja ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.