Esileht Imetamine Imetamine raske Vastus teemale: Imetamine raske

Postitas:

Rindade suurus ei tähenda midagi.

Mul on terve elu olnud 1 rind teisest märgatavalt suurem. Rinnahoidjaid raske leida jne. Imetamise ajal see vahe võimendus. Ometi laps sai alati kõhu täis. Ja tõepoolest esimese lapsega oli nii, et sellest väiksemast rinnast saigi vähem piima (alati tahtis teist rinda juurde ja pikalt, kui teisest rinnast alustades alati ei tahtnud juurde või ainult paar lonksu). Teise lapsega aga toitmise osas enam vahet ei olnud – piima tundus olevat sama palju või ei pöörandu ma enam tähelepanu sellele.

See, et pärast söömist laseb rinna lahti ja nutab – see võib olla kasvuspurt. Esimese lapsega kogetud just niimoodi umbes 2,5kuuselt. Panin siis aga luti suhu ja kõik. Umbes 2 nädalat kestis see olukord, siis ilmseltjõudis tootlus nõudlusele järele 😀 Kusjuures ega ta tihedamini süüa küsinud, ikka pidin käima teda ise äratamas, seetõttu kohe ei saanudki aru, et kasvuspurt… teis elapsega olid mul “normaalsed” kasvuspurdid, laps ise küsis sagedamini süüa, magas lühemalt jne 😀 Esimene versioon oli tegelikult mugavam, tagantjärgi mõeldes, teine muidugi arusaadavam 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 13:16; 19.02 15:43; 25.02 11:27;
To report this post you need to login first.