Esileht Koolilaps Kas saadate lapse esmaspäeval täie südamerahuga kooli? Vastus teemale: Kas saadate lapse esmaspäeval täie südamerahuga kooli?

Väiksema lapse õpetaja on ilma pereta ohupiirkonnaks tunnistatud kohas ja andis juba teada kojujäämisest, kuid tema laps kaasas ei olnud ja tuleb kooli.

Täiesti mõttetu on sel õpetajal siis tööle mitte tulla. Kui ta juhtub nakatunud olema, siis lapse kaudu levitab ta seda nakkust mõnuga. Kui ta just oma perest 2 nädalat eemale ei hoia. Aga seda ma millegipärast ei usu.

Minu lapsed lähevad kooli. Pole kursis, kas keegi nende klassist käis Põhja-Itaalias, aga kuna kool on suur, siis kindlasti on lapsi, kes reisil käisid. Nagu siit teemastki välja tuleb, siis neid potentsiaalseid viirusekandjaid võib igal pool kohata ja mina isiklikult ei jaksa nii palju paanitseda, et oma lapsed paariks kuuks koju jätta saaks.