Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi triibupüüdjad 2020 Vastus teemale: Märtsi triibupüüdjad 2020

Postitas:

Oeh, mul on CD33 käsil ja kunagi elus pole tsükkel nii pikk olnud. Eraldlikult on ühe korra 31 päeva olnud, aga pigem on 29-30 päeva. Tegin teisipäeval Biocard Baby testi (olin täiesti veendunud, et rase)ja täna hommikul , no rohkem negatiivne see test olla ei saagi. Eelmisest nädalast olen täiesti tühja koha pealt öökima hakanud ja isegi kahel korral õues jalutades täitsa oksendasin (elus pole sellist asja juhtunud). Ükskõik mis kell magama lähen 6:30 üleval ja ma tavaliselt magan ikka 9ni. Alaselg valutab iga päev ja ühtuks täitsa korralikult, ning munasarjade juures on selline tõmbav tunne. Rinnas on mingi nädal ikka jube valusad olnud, täna juba tõmbab veidi tagasi. Tahaks nii väga oma beebit, aga kui see nüüd halb nali on, siis on küll päris kurb. Ma muidu jätaks selle hädalaulu vahele ja läheks teeks veretesti, aga meil siin Synlab kinni ja see minek oleks ka selline küsitav tegevus. Ma ei teagi, täna hommikul on täitsa süda paha, aga see võib juba olla närvidest, eile veel olin ilusti rahulik, aga praegu tahaks lihtsalt teada. Oeh ma ei teagi, mida teha, egas muud kui oodata. Huvitav kas võib olla, et on emakaväline ja sellepärast ei näita?

Murel

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 21:09; 06.03 10:18; 18.03 00:08; 19.03 13:28; 26.03 08:50;
To report this post you need to login first.