Esileht Ajaviite- ja muud jutud Desovahendid poes jne. nähtavus 0, märgistamata Vastus teemale: Desovahendid poes jne. nähtavus 0, märgistamata

Postitas:
Kägu

Kristiines on Prisma, need ongi eeskujulikud.

Käisin ka täna õhtul Kristiine Prismas: vaatasin peale sisenemist korvide juures ringi, ei ühekordseid kindaid, ei des.vahendit. No olgu, siiani ilma läbi saanud ja saan ka seekord hakkama. Puuviljaletis käsi ei tõusnud lahtisi puuvilju valima, ka seal polnud kindaid, ostsin pakitud ja poole niruma välimusega. Iseteeninduskassadest töötas ainult üks osa, pooled kassad välja lülitatud. No olgu, saan aru, et inimesed üksteisele liiga lähedale ei tuleks. Kirusin mõttes, et oleks võinud siis mõned osad veel avada, isegi kui üks müüja valvab rohkem kui 2 vahekäiku, siis enamus ostjaid abi ei vaja, oleks palju kiiremini saanud. Järjekord oli 3-4 inimest, umbes sama pikk kui tavakassades.
Väljudes läksin jyskist mööda, iga värava küljes ühekordsed kindad, müüjal letil des.pudel. Oleks oodanud vastupidist, toidupoes kindad ja des.vahend, kilesse pakitud kodutekstiil või plastvidinad võiks vabalt ka ilma spets kinnasteta müügil olla.

Please wait...