Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi? Vastus teemale: Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Postitas:

Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.

Niiet milline naine laseb hea mehe käest?? 🙂 Enne kui pole kindel, et väljas uus ja hullem valik pole, lasid ju ise ka “käest”? Vägagi võimalik, et pärast saadki aru, et polnud kõge hullem.
Ühe rämps on teise aare! Ja taaskasutus on ju moes!
Kusjuures ma tean kahte minu silmale täiesti normaalset meest, ma ei saagi kunagi aru, kuidas naised neid pole siiani taht’. Nemad on need, kes naist ja pereelu tahaks, ise nad enam vist ei viitsi otsidagi. Siis on veel mitu, kes naist ei tahagi, niisama ka tore elada (aga need on enamasti “naisel ära käinud” ja teavad, mida igatseda või siis mitte, lapsed ka niikuinii olemas). Ja egas inimesi ei häiri ühed ja samad asjad või kiiksud. Eks su eksigi varsti keegi üles korjab ja imestab, milline naine laseb nii normaalse mehe käest 😉

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:36; 01.04 16:34; 01.04 18:39;
To report this post you need to login first.